Люди вимагають створення профільної комісії

Обговорення скандального захисту дисертації народного депутата від ОПЗЖ Іллі Киви, що минулого тижня сколихнув всю країну, і досі не стихають. Слідом за вимогою нардепів від МОН України провести ретельну перевірку наукової роботи нардепа офіційну пропозицію висунули і звичайні українці. Люди вимагають від Кабміну рішучих дій вже зараз. Подробиці дізнавалися Знай.ua.

Ілля Кива - фото з Фейсбук

Перевірка комісією: "Ганебна подія"

Відповідна петиція "Відмінити рішення атестаційної комісії щодо дисертації Іллі Киви на здобуття наукового ступеня кандидата наук із державного управління" з'явилась на офіційному сайті Уряду.

Автор електронного звернення № 41/003876-21 називає захист дисертації Іллею Кивою на здобуття наукового ступеня кандидата наук "ганебною подією для всієї освітньої та наукової спільноти України".

Денис Шмигаль - фото Кабінет Міністрів України

Популярні новини зараз

Знайдуть через сімейного лікаря чи податкову: ТЦК почнуть "полювання" на ухилянтів

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Арестович пояснив, до чого готується Залужний

"Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням

Показати ще

"Одноголосне рішення атестаційної комісії українського Інституту підготовки кадрів Держслужби зайнятості є приниженням української освіти і системи присвоєння наукових ступенів/звань, адже особа Іллі Киви відома в Україні своєю негідною поведінкою, низьким інтелектуальним та культурним рівнем висловлювань дискусій як у ЗМІ, так і під час різних політичних подій та заходів", - зазначає автор петиції № 41/003876-21 Сергій Хараху.

Ілля Кива - фото з Фейсбук

Ініціатор звернення вимагає створення комісії, яка має фахово перевірити наукову роботу нардепа.

"Звертаємось до Уряду та персонально до керівництва МОН України не затверджувати дане рішення, адже у авторстві наукової роботи є обґрунтовані сумніви. Також вимагаємо створити комісію з перевірки академічної доброчесності та відповідності діяльності даної особи Етичному кодексу ученого України", - відзначає Сергій Хараху.

Петиція - скріншот

Варто додати, що днями в Парламенті повідомили про кричущі "проколи" в дисертації Іллі Киви.

А профільний Комітет Верховної Ради направив до Міністерства освіти та науки України офіційну вимогу провести ретельну експертизу його роботи.

Верховна Рада - фото ВРУ

Тож про подальший розвиток подій читайте на порталі Знай.ua.

Також Знай.ua писав, що плани з відставки міністра соцполітики Марини Лазебної спровокували "бурю" в Верховній Раді.

Раніше Знай.ua повідомляв, що 3 млн грн піде на ремонт "движків" автобази Парламенту і євро-паливо.