Вчені, з університету Аалто, Університету Нового Південного Уельсу (Австралія), Чиказького університету (США) і Університету Ювяскюля (Фінляндія), на чолі з професором Мікі Сілланпяа просунулися в квантової телепортації за допомогою квантової заплутаності.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
Термін квантової заплутаності вперше прозвучав в 1935 році з вуст знаменитого Альберта Ейнштейна і являє собою явище, коли системи неможливо описати незалежно один від одного, хоча їх може розділяти будь-яку відстань. З тих часів вважалося, що квантову заплутаність можна зафіксувати на рівні окремих квантових частинок, наприклад, атомів або молекул. Вчені з вищевказаних університетів змогли довести, що останнім твердження не вірне. У лабораторії фахівці змусили два маятника, майже видимі людині, увійти в загальний стан, що зв'язало їх через квантову заплутаність.
Відзначається, що експеримент провели при температурі в -273,15 градусів за Цельсієм для максимального усунення шуму. Вчені планують телепортувати механічні квантові стану, якщо стане можливим використовувати квантову заплутаність на великій відстані
Варто відзначити, що раніше стало відомо про те, що в Україні з'явилося нове наукове дарування: 28-річна доктор наук з Інституту молекулярної біології і генетики в Києві Ольга Броварец стала знаменитістю світового масштабу. Про неї зараз пишуть усі відомі наукові журнали світу, а європейські країни готові піти на що завгодно, лише б забрати її до себе на ПМЖ.
"Нафтогаз" дозволив українцям власноруч робити дуже важливу довідку: можна зекономити тиждень
Ціна питання – 1000 грн: ухилянти знайшли новий спосіб дурити ТЦК
Державний банк блокує рахунки після простої операції: хто може залишитись без грошей
Абоненти "Київстар" можуть отримати безліміт майже задарма: що потрібно зробити
Як відомо, організм кожної людини містить 23 пари хромосом. У кожній з них є ДНК, в якій зберігається вся генетична інформація про живе тіло. За формою ДНК нагадує скручену спіраль. Якщо цю спіраль розкрутити, стане видно, що всі пари підстав мають чітку геометричну структуру. А от пари з мутаціями – виглядають інакше, вчені називають їх "горбатими".
Як їм вдається обдурити ДНК, вбудуватися в спіраль, викликати зміни і хвороби в організмі, досі було білим плямою в науці. Ольга вирахувала закономірність, за якої це відбувається. Ці мутації – і є причина розвитку раку та інших важких хвороб, що має генетичну природу.
Тому відкриття 28-річної українки стали справжньою сенсацією: адже з їх допомогою можна перемогти не тільки рак, але й інші хвороби, пов'язані з мутаціями.
Прогриміла новина про відкриття Броварец і в Україні, але своєї слави дівчина соромиться.
Відкриття наймолодшої в Україні доктора наук дає надію на одужання від раку