Серцево-судинна система людини з віком в значній мірі зношується - на стінках судин накопичується холестерин, який з часом може призвести до їх закупорці і утворенню тромбів.
Про це повідомляють росЗМІ.
З роками таких місць скупчення холестерину стає все більше і більше, і для того, щоб належним чином задовольняти потреби м'язів і тканин в кисні, серцю доводиться все сильніше скорочуватися.
Це призводить до підвищення артеріального тиску, і ризику розвитку основних захворювань і розладів серцево-судинної системи. Цей процес можна запобігти і навіть повернути назад з використанням всього семи трав і спецій.
Часник. Містить аллицин - речовина, що відрізняються вкрай потужними антибактеріальними, антиоксидантні і антигіпертонічний властивостями. Часник допомагає знизити тиск, як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Кориця. Тут все підраховано науково в ряді досліджень. Рівень цукру в крові, так само як і показник кров'яного тиску в результаті прийому 250 мг. водорастворимой кориці в день знизитися від 13% до 23%, протягом декількох тижнів.
Цибуля. Даний овоч містить кверцетин - потужний антиоксидант, який ефективно захищає нас практично від усіх захворювань серцево-судинної системи, і в першу чергу інсульту.
Оливки. Це важливий інгредієнт середземноморської дієти, яка вважається однією з найздоровіших в світі. 40 грамів оливкової олії і рівень артеріального тиску знизитися на 50%.
Материнка. Ця трава містить з'єднання карвакрол .У дослідженні групи турецьких вчених, проведеному на тваринах було встановлено, що карвакрол здатний значно зменшити частоту серцевих скорочень, середній показник артеріального тиску, а також систолічний та діастолічний тиск крові.
Яка вода найбільш корисна для здоров`я людини?