Експерти вважають, що тривалі відносини негативно позначаються на мозку, у зв'язку з чим наш головний орган піддається серйозним змінам.

Для з'ясування природи любові, психологи провели дослідження, в якому вони спостерігали за кількома групами людей і зробили певні висновки щодо впливу відносин на організм людини. Як виявилося, тривалі відносини мають схожу на наркотичний вплив на організм.

Закохані люди відчувають одні й ті ж симптоми: звикання, залежність від другої половинки. При розриві людину оточує відчуття безвиході і печалі, що дуже схоже на наркотичні ломки.

Дослідники підкреслили, що після закінчення відносин організм припиняє вироблення окситоцину, або "гормону кохання і щастя". Фізіологічні показники під час періоду "ломки" схожі на аналогічні прояви у людей з наркотичною залежністю: апатія, відсутність сил на повсякденні справи і депресія.

Популярні новини зараз

Зимова допомога: українцям нададуть виплати для оплати комуналки та ліків

Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку

До школи більше не пустять: для батьків вигадали нові правила

Облави ТЦК збираються посилити: де шукатимуть ухилянтів найчастіше

Показати ще

Раніше ми повідомляли про те, що дослідники Каліфорнійського університету в Берклі розробили нову технологію навчання роботів, яка дозволяє їм уявити собі наслідки своїх дій. Завдяки цьому, машини можуть зрозуміти, яким чином взаємодіяти з об'єктами, які їм раніше ніколи не зустрічалися.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що невтомна веселка претендує на рекорд.