Уряд Фінляндії попередньо дало свою згоду на будівництво газопроводу "Північний потік-2". Однак щодо газопроводу, планованого через ділянку, що проходить через виняткову економічну зону Фінляндії країна має низку вимог.
На офіційному сайті уряду Фінляндії з'явилося повідомленні про згоду держави на будівництво газопроводу "Північний потік-2".
"5 квітня 2018 року уряд Фінляндії дало згоду на проект будівництва газопроводу "Північний потік-2" стосовно ділянки, що проходить через виняткову економічну зону Фінляндії", - повідомляється в заяві.
При цьому Фінляндія відзначає, що це згоди поки що є умовним і воно передбачає, що заявник зобов'язаний відповідати певним умовам. У повідомленні уточнюють ті моменти, які повинні бути неодмінно виконані виконуючою стороною.
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Реалізатор проекту зобов'язаний дотримуватися загальний принцип обачності у запобіганні та мінімізації аварій і збитків. При цьому в обов'язковому порядку повинна бути врахована вразливість Балтійського моря та інших проектів у цій зоні. Газопровід повинен відповідати всім умовам дозволу на будівництво, які вимагаються згідно із Законом про воду.
Всього газопровід "Північний потік-2" буде довжиною 1220 км, з яких за планом 374 км будуть проходити через економічну зону території Фінляндії. Раніше, 27 березня Німеччина погодилася на реалізацію цього проекту через свою державу.
Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"Газпром не врахував, що повністю перекрити потік газу через Україну неможливо. Про це заявив Міллер, підкресливши, що вони і не збираються повністю. Перекривати транзит газу через Україну. Однак, за його заявою, транзит скоротитися до 10-15 млрд куб. м газу в рік проти нинішніх 93 млрд. Такі зміни відбудуться після запуску газопроводів "Північний потік-2" і Турецький потік. Так, Росія, незважаючи на всі гучні заяви не зможе обійтися без української транспортної системи при імпорті газу.