Верхоная Рада прийняла постанову "Про звернення до світової спільноти щодо неприпустимості будівництва газопроводу "Північний потік - 2".

На офіційному сайті повідомляється, що ініціативу підтримали 226 слуг народу.



В українському парламенті закликають проконсультуватися Кабінету міністрів і Європейській комісії на тему недопущення будівництва скандального газопроводу. Пропозицію озвучили в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та статті 6 Договору про заснування Енергетичного співтовариства.

Також у Верховній Раді виступили за поширення на "Газпром" і афільованих з ним осіб персональних і секторальних санкцій, які запровадили за російську збройну агресію проти України.

Популярні новини зараз

Пенсіонери втратять надбавки: кого торкнеться у першу чергу

Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс

Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ

Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову

Показати ще


Верховна рада закликає застосовувати регуляторні, інфраструктурні та інші заходи щодо надійного і сталого монопольного впливу російських підприємств на енергетичних ринках Європи, Центральної Азії та Далекого Сходу.

Народні депутати зазначають, що намір "Газпрому" реалізувати проект "Північний потік-2" стане твердженням абсолютної монополії РФ на газовому ринку Європи, а наслідки реалізації проекту вийдуть за рамки комерції або внутрішніх справ країн ЄС і приведуть до енергетичної кризи, економічної та політичної дестабілізації усієї Європи.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Путін не врахував один "маленький" нюанс, коли приймав рішення перекрити Україні газ. Андрій Міллер, глава "Газпрому", заявив, що потік транзит російського газу через Україну скоротиться практично в десять разів після того, як запустять газопроводи "Північний потік-2" і Турецький потік.

Колишній депутат російської Держдуми Сергій Марков заявив, що його країна потребує використання української газотранспортної системи, щоб імпортувати паливо до країн Євросоюзу. Також портал повідомляв про те, що відсутність у "Нафтогазу" інших контрактів для альтернативних поставок з Європи на тлі холодної погоди призвело до справжнього газової кризи всередині України.