Наші батьки завжди попереджали про те, що якщо слухати голосно музику можна залишитися глухим. Вчений з Гарвардської медичної школи, розповів, як гучна музика впливає на наш слух.
На вухо тиснуть сильні вібрації
За кілька секунд зовнішнє вухо вловлює звукові хвилі, після чого по слуховому каналу вони доходять до барабанної перетинки. Вона являє собою тонку мембрану, тому чим голосніше ми слухаємо музику, тим сильніше йде вібрація перетинки.
Звукова хвиля йде вглиб
Під час вібрації перетинка тисне на слухові кісточки в середньому вусі. Коли ви слухаєте музику дуже голосно, на внутрішню равлика вуха обрушуються сильні хвилі, які можна порівняти з штормовим морем.
Система відчуває перевантаження
Надлишок нейромедіаторів, що утворюється в результаті перевантаження волоскових клітин хвилями, блокує нервові тканини. Це означає, що для деякої частини волоскових клітин нікуди слати свій імпульс. В ході цього процесу клітини працюють на знос і гинуть.
Українців штрафують за валюту: у кого можуть відібрати 20% заощаджень
Мобілізація їх не торкнеться: ким не зацікавиться ТЦК
Нарешті вистачить на комуналку: пенсію рахуватимуть за новою формулою, на скільки збільшяться виплати
Шахраї масово "чистять" картки українців: у ПриватБанку порадили, як врятувати заощадження
Ти чуєш похоронний дзвін
Можна помітити, що після дискотек або гучного прослуховування музики дзвенить у вухах. Ми думаємо, що це нормальний процес, і все в підсумку пройде. Але цей гул у вухах сигналізує про те, що у вас повільно зникає слух.
Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що відомий блогер OnLeaks опублікував 3D-рендери майбутнього iPhone 8. Свої рендери блогер створював на основі різних витоків і чуток про новий смартфон від Apple.