Сповідуючи європейську філософію доброчесності бізнесу, комбінат з Обухова успішно протидіє фальсифікатам і підробкам та відстоює права свого бренду у відповідності до законів України.
Київський картонно-паперовий комбінат, власником якого є австрійський Pulp Mill Holding на чолі з д-ром Хайнцом Ціннером (Dr. Heinz Zinner), – беззаперечний лідер галузі з випуску санітарно-гігієнічних товарів з макулатурної сировини.
Будучи підприємством повного циклу виробництва, ККПК пропонує споживачам якісний, доступний і добре знаний на ринку туалетний папір «Обухів 65». Цей продукт користується сталим попитом, однак через популярність бренду ринок заполонили його «копії» сумнівної якості.
Недоброчесні конкуренти «клонують» продукцію Обухівського заводу?
Виробники, як відомі, так і no-name, масово підробляють популярний товар, використовуючи кольорову гаму, шрифти та інші елементи, що складають айдентику товарів Київського картонно-паперового комбінату. Така візуальна схожість може ввести в оману покупців і становить реальну загрозу їхньому здоров’ю. Адже технології виробництва фальсифікату не відповідають заявленим стандартам і гігієнічним вимогам, а до складу паперу можуть потрапляти шкідливі домішки (формальдегіди і важкі метали). На жаль, у гонитві за прибутками окремі торгові мережі прийняли на реалізацію низькоякісний туалетний папір сумнівного походження, чим сприяюли недобросовісній конкуренції.
Гороскоп на 11 грудня: у цю середу багато чого стане ясно
Українці отримують штрафи за паспорти: кому загрожують несподівані витрати
Помилка може дорого обійтися: що змінилося у правилах передачі показників лічильників газу
Шахраї масово "чистять" картки українців: у ПриватБанку порадили, як врятувати заощадження
Аби захистити бренд і споживачів від фальсифікату, комбінат звернувся до Антимонопольного комітету України
АМКУ притягнув до відповідальності компанії, які порушили законодавство про захист конкуренції, та наклав значні штрафи за недобросовісні дії. Зокрема, на ТОВ «Фабрика «ДІ КАРТА» (картонно-паперова фабрика "Папір-Мал") накладено санкції у розмірі понад 10,7 млн грн за неправомірне використання оформлення упаковки «Малин 65 м», схожого на дизайн продукції ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат».
Для ККПК та його власника якість та екологічність продукції – на першому плані
З ініціативи бенефіціара з Австрії д-ра Хайнца Ціннера (Dr. Heinz Zinner) на підприємстві системно відбувається не лише обовʼязковий, а й добровільний аудит виробничих процесів. У процесі рециклінгу вторсировина піддається багаторівневому очищенню, що включає грубу та тонку фільтрацію, а також бактерицидну обробку. Завдяки цьому кінцевий продукт, що контактує з тілом людини, є стовідсотково чистим і безпечним як для користувачів, так і для довкілля.
Як відрізнити оригінал від підробки? У ККПК поділились корисними лайфхаками для споживачів
Представники комбінату рекомендують покупцям ретельно перевіряти етикетку:
- написи та фарба мають бути чіткими й рівними;
- текст не повинен містити орфографічних чи граматичних помилок;
- шрифти мають виглядати акуратно й не розпливатися;
- вказана коректна назва та адреса виробника – Київський картонно-паперовий комбінат, а також дата виготовлення продукції;
- назва товару – «Обухів 65» без змін чи спотворень.
Австрійський власник д-р Хайнц Ціннер (dr. Heinz Zinner) наголошує: надійна ділова репутація ККПК на ринку базується на принципах соціальної відповідальності, чесної конкуренції, прозорості ведення бізнесу, а також дотриманні високих стандартів якості продукції.