Головне управління патрульної поліції Одещини оголосило про проведення конкурсу на ремонт службових автомобілів, загальною сумою у 3 мільйони гривень.
Про це повідомляють місцеві ЗМІ.
Крім того відомо, що у переліку автомобілів, які пропонується відремонтувати вказані "Renault Duster", "Toyota Prius" та інші.
Наразі вже відомо, що аукціон відбудеться вже 19 липня, а планове завершення ремонтних робіт планується зробити до 1 листопада 2018 року. Разом з тим варто відзначити, що тепер водіїв, власників авто з європейською реєстрацією зупинятимуть та штрафуватимуть, на шалені суми, якщо нерозмитнений транспортний засіб буде знаходитись на території України більше двох місяців.
Новий закон дав поліції більше повноважень
Пенсіонери отримають індивідуальні доплати до Нового року: кому скільки нарахують
Подорожчання буде нестерпним: українцям радять робити запаси – по 10 кіло не менше
Увага для всіх, хто має газові плити: Газмережі терміново звернулися до українців через холоди
В ТЦК поставили крапку у питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..."
Зокрема, ще донедавна правоохоронці не мали жодного доступу до автоматизованої системи митного оформлення транспортного засобу. Адже без законної причини зупиняти подібні транспортні засоби і питати про те, як довго авто перебуває на території України - незаконно.
Відтепер патрульні можуть звіряти номери автомобілів з даними в митній базі та зупиняти тих хто порушив терміни викладені у законі. Таке право дає їм постанова, хвалена Кабінетом міністрів "Створенні умов для запобігання ухиленню від сплати митних платежів" .
В Україну завезли 2,8 млн автомобілів на єврономерах у так званому "режимі тимчасового ввезення".
Це означає, що машини оформлені на іноземців і за законом без розмитнення, сплати мит, податків і акцизів можуть перебувати на території країни цілий рік. Закон дає таке право лише нерезидентам, тобто іноземцям,пояснює гендиректор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко. Але українці знайшли "вихід" із ситуації. Машини оформлюють на іноземців, а самі отримують довіреність, раз на рік перетинають кордон і роками користуються нерозмитненою машиною.
Інакше на водіїв чекають штрафи. І якщо до митного оформлення поліція не має жодного відношення, то покарати за адміністративне правопорушення правоохоронці мають повне право.
Варто відзначити, що нещодавно Верховна Рада ухвалила кілька законопроектів (№8487 і №8488), які теоретично повинні вирішити проблему нелегального ввезення в країну автомобілів на єврономерах.
Як в Україні планують легалізувати автомобілі на єврономерах