Батьки часто йдуть на поводу у власних дітей. Якщо у садочку чи школі ті помічають, що комусь купили планшет, неодмінно попросить вас зробити те саме. Але чи варто так швидко дозволяти користуватися гаджетами?

Відповідь на це питання дав лікар-педіатр Євген Комаровський. На його думку, раніше двох-трьох років взагалі не варто підпускати до таких речей. Та й потім краще не поспішати, адже це впливає на психіку, порушує координацію рухів та навіть може спричинити травматизм, повідомляє Clutch.

Крім того, організм дитини формується у рухомому стані: вона повинна бігати, стрибати, гратися – тільки так розвиваються кістки, легені, серце, а судини вчаться адаптуватися до фізичної активності. І навпаки, якщо постійно дивитися у мерехтливий екран, то ваш малюк може просто не сприймати інших способів провести вільний час.

Популярні новини зараз

Українським родинам виплатять 10800 грн: як подати заявку

Упаковка по 80 грн: в Україні супермаркети змінили ціни на цукор, вершкове масло та олію

Відмова може бути вигідною: українцям пояснили переваги

Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити

Показати ще

"Як лікар я категорично проти комп'ютерних ігор до дворічного віку. Далі є стандартне правило, яке батькам дуже складно дотримуватися, - не більше двох годин екранного часу на добу. Пам'ятайте: мама, як розвиваюча гра, набагато корисніша. Тато, який разом з дитиною будує з кубиків будиночок, в тисячу разів крутіший, ніж будь-який гаджет. Але татові легше увімкнути однорічній дитині мультики, а самому відпочивати. Це не правильно. Зрештою, ви ж добровільно зробили дітей, тепер давайте займайтеся ними", - підсумував Комаровський.

Дивіться: домашня аптечка, школа лікаря Комаровського

Як повідомляв портал "Знай.ua", Комаровський розповів, чому в Україні настільки низька тривалість життя.