Про це заявила Генеральний секретар ІСС Ukraine Дарія Заболотня.

«Це сигнал того, що і на найвищому рівні прийшло розуміння забезпечити сталий розвиток саме середнього класу. І те, що цю Раду очолила Юлія Свириденко, це нас дуже сильно обнадіяло. Вона досить сильний спеціаліст в економіці. Пройшла школу безпосереднього спілкування з бізнесом на низовому рівні, в Чернігівській обладміністрації, працювала в міністерстві економічного розвитку», - сказала Заболотня.

Вона зазначила, що Офіс президента є ініціатором значної частини законопроєктів з економічного напрямку, що в свою чергу дозволяє їм отримати підтримку у Верховній Раді. Тож, на її думку, призначення головою Ради з розвитку малого бізнесу фахівця високого рівня Юлії Свириденко, за якою не тягнеться шлейф лобістських справ, є суттєвою перевагою. І підвищить довіру підприємницької спільноти до законодавчих ініціатив президента.

«Те, що вони (законопроєкти – ред.) візуватимуться саме економічним напрямком, безпосередньо Юлією Свириденко, це ми сподіваємось, буде гарантувати, не тільки те, що почнуть запускатися в роботу нормативні акти, які вкрай необхідні бізнесу, але і фахово та виважено вони будуть підготовлені», - наголосила Заболотня.

Нагадаємо, 22 грудня президент Володимир Зеленський своїм указом створив Раду з розвитку малого підприємництва для сприяння налагодження конструктивної взаємодії органів державної влади та суб'єктів малого бізнесу. Головою ради призначено заступника голови Офісу президента Юлію Свириденко.

Популярні новини зараз

Людмила Балан у "весільній" сукні заспівала пісню сина: тепер зрозуміло, чому Дан закохався у Тіну Кароль

В українських супермаркетах посеред зими з'явилася черешня - 1.5 тисячі за кілограм і вже гниє: "Виглядає на 9.99"

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще