Після повномасштабного вторгнення Росії на територію України наша держава підтримала чимало зірок, у тому числі і всесвітньо відомих.

Однак багато знаменитостей стали на бік російської пропаганди, або ж просто замовчують те, що відбувається. І окрім відомих Кіркорова, Баскова, Газманова та інших, є ще особи, про які варто згадати.

Фото зі сторінки Олега Газманова

У популярній мережі ТikТok на сторінці "love.milovitskaya"поділилися списком зірок, які не підтримали Україну у війні, яку розв'язала росія

Зараз багато знаменитостей займаються пропагандою путінського режиму, підтримують війну проти України та поширюють дезінформацію. Серед таких: Лера Романтика, Надія Бабкіна, Катя Гусєєва, Кирило Ємельянов, Оксана Федорова, Дана Борисова, Даша Раса.

Популярні новини зараз

В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури

27 уколів у губи, все тіло в тату і навіть талія 35 см: групка людей вирішила зробити себе красивішими, але прогадали

Вселенська батьківська субота 3 червня: чому перед Трійцею не можна навіть мити посуд, інші правила дня

Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською

Показати ще

Скрін, відео YouTube Artik & Asti

Деякі ж своїм мовчанням підтримують путінський режим і замовчують реальну ситуацію в Україні, яку викликав агресор. Серед таких: Максим Радучин, Прохор Дубравін, Станіслав Ярушіним, В'ячеслав Манучаров, Кирило Жандаров, Софія Прісс, Кирило Діцевич, Джиган, Artik, Asti, Агата Муценієце, Валерія Кудрявцева, Дмитро Пчела.

Варто зазначити, що і співак Сергій Лазарєв, який спочатку підтримав Україну, потім різко почав підтримувати дії путіну і називати українців "нацистами, які обстрілюють Донбас".

Кудрявцева і Лазарєв, скріншот: Instagram

Нагадаємо, що посібник путіна Дюжев оскандалився в Донецьку, не отримавши в готелі очищені фрукти.

Раніше ми повідомляли, що донька "заслуженого Д'Артаньяна" Михайла Боярського поплакалася, що їй нема куди поїхати відпочити: "Чому не можна просто жити?".