Початок повномасштабного вторгнення росії в Україну був дуже стресовим для всіх жителів країни. Українці із жахом згадують 24 лютого і до кінця життя його не забудуть.

Українська телеведуча Маша Єфросиніна у перші дні війни вихувала зі столиці, бо жила в урядовій квартирі. З чоловіком та дітьми вони попрямували на дачу під Києвом, де жили тільки охоронець та собака породи джек-рассел тер'єр.

Маша Єфросиніна та Оля Полякова, фото: Знай.ua

Коли постало питання про те, що їхати далі, у бік заходу України, то син Маші поставив логічне запитання: "А як же Яся? (собака - прим.ред.) Ми що, залишимо її вмирати?".

Адже на той момент охоронець будинку поїхав у своє село через війну.

Популярні новини зараз

В Україні готують пенсійну реформу – старенькі мають зрадіти новим виплатам

Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати

Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників

Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати

Показати ще

У проєкті "Дорослі дівчатка" Єфросиніна зізналася Олі Поляковій, що вона дуже чутлива до запахів і коли вона заходить у квартиру, то одразу відчуває, чи є домашні вихованці у господарів, навіть якщо це рибки. Саме тому вона ніколи не хотіла заводити собаку у своєму будинку. Але вона усвідомлювала, що кидати тварину на вірну смерть точно не можна, тому Яся вирушила разом із родиною телеведучої. У дорозі на них чекав черговий сюрприз від собачки.

Маша Єфросиніна та її 7-річний син Саша

"Вона срала в машині, вона від жаху, тому що ми їдемо... Я ж не звикла, що собаку треба вигулювати, що у неї свої особливості з травленням... Саша вічно говорив" Мама, вона зригнула! Мамо, вона якнула! Мама, вона писнула!" Цей хапах у моїй машині, ось це ось все... Вона не тільки роз'їлася, вона наїла собі проблем зі здоров'ям. Я зараз ходжу по ветеринарах, сиджу по 4-5 годин у черзі", - розповідає Єфросиніна .

Маша Єфросиніна. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна зізналася у тяжкому моменті своєї родини, Оля Полякова не стрималася: "Ми не маємо права на своє життя".

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова засмутилася, що не разом із Дімою Комаровим та Машею Єфросініною: "Я думаю, а якого...?".