Брітні Спірс повернулася в Instagram з яскравим знімком в бікіні, оголосивши, що вони з чоловіком Семом Асгарі разом переїхали в Розкішний новий будинок.

Відповідну публікацію Брітні Спірс оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

40-річна суперзірка вирушила в Instagram і одягла обпалююче жовто-синє бікіні, коли вона розповіла, що вони з чоловіком Семом Асгарі переїхали.

Мама двох дітей, яка нещодавно вийшла заміж за кохання всього свого життя, сяяла, коли позувала біля свого розкішного басейну в бікіні на шнурках і в парі жовтих трусів.

У смішному кліпі, прикріпленому до посту, чоловік Сем, 28 років, пірнає у великий басейн, а Брітні спостерігає з боку.

Популярні новини зараз

Херсон уже майже наш, і настав час думати про подальші кроки: експерт назвав напрямок, який незабаром буде звільнений

Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти

Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві

Аліна Гросу вже готує собі заміну? Співачка показала ту, чий спів вразить кожного

Показати ще

У своєму довгому підписі хітмейкер пояснила, що вона і Сем зосередилися на покупці свого нового будинку, перш ніж планувати медовий місяць.

Співачка Gimme More пояснила: "У мене ще не було медового місяця... вийшла заміж і переїхала в новий будинок приблизно в той же час... не найрозумніший вчинок... Ну що ж, все складається... так дивно, що я прокидаюся, а все нове... новий басейн... нова кухня... нове ліжко... здається, я в шоці!!! З'ясую пару речей... мені точно подобається бути на вулиці, але мені також подобається бути всередині... зміни - це так здорово... як кажуть мої діти... це здорово!!! Оскільки я така некрута... так, я буду продовжувати ділитися... це тримає мене на правильному шляху... у моєї сім'ї завжди був спосіб дати мені знати... ну, я думаю, у мене теж є досить хороший спосіб!!! Я викупалася в своєму басейні... він такий яскравий і в ньому є приємне місце для відпочинку ... і гірка ... я вже спускалася в нього 4 рази..."

Нагадавши, Брітні Спірс уклала дивний договір зі своїм новим чоловіком.