Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) удосконалила процедуру допуску цінних паперів до торгів на біржах.
Про це повідомляє прес-служба НКЦПФР.
Рішення вдосконалити діяльність фондових майданчиків і врегулювати процедуру допуску цінних паперів емітента на фондову біржу регулятор прийняв на своєму засіданні 3 травня.


В цьому випадку фондова біржа письмово повідомляє емітента про отримання пропозиції про внесення цінних паперів до біржового списку (із зазначенням дати внесення), повідомляє регулятор.
У разі отримання пропозиції про внесення до біржового списку цінних паперів емітента, яка не є публічним товариством і не відноситься до категорії "великих підприємств", фондова біржа направляє йому інформацію про отримання пропозиції про включення цінних паперів емітента до біржового списку.
Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
Боржникам за комуналку готують механізми примусу: як мотивуватимуть платити
Українцям спишуть комунальні борги: кому більше не надсилатимуть платіжок
Пенсіонерам пояснили, як збільшити пенсію: одна довідка дозволить отримати додаткові гроші
Також біржа направляє інформацію про наслідки включення цінних паперів до біржового списку (а саме - віднесення емітента цінних паперів до категорії підприємств, що становлять суспільний інтерес "), і про необхідність отримання від емітента письмової згоди / незгоди на включення його цінних паперів до біржового списку.
У комісії відзначають, що тільки після отримання письмової згоди емітента фондова біржа може включити цінні папери в біржовий список.
Варто відзначити, що протягом наступних чотирьох років Україна зобов'язується виплатити 27 млрд дол. у рахунок погашення боргів.
"За наступні чотири роки ми повинні погасити 27 млрд дол.", - сказав прем'єр Володимир Гройсман, додавши, що ця сума є колосальною.
Глава уряду також визнав, що Україні навряд чи вдасться обійтися без міжнародної допомоги при виплаті боргів.
У 2019 році сума до виплати за зовнішніми боргами складе 5,81 млрд дол., із них у рахунок обслуговування необхідно заплатити 1,77 млрд дол. У 2021 і 2022 роках суми виплат складуть 4,29 млрд дол. і 4,12 млрд дол. відповідно.
Пік виплат припадає на 2020 рік (6,75 млрд дол., у тому числі 1,67 млрд дол. у рахунок обслуговування).
Борги України зростають