Державний і гарантований державою борг, який Україна зобов'язана виплатити до кінця 2018 року, постійно збільшується і до озвученого терміну становитиме 325,53 мільярдів гривень.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів.



Так, згідно з інформацією відомства, в тому числі до кінця року потрібно повернути борги на 204,43 мільярда гривень і виплатити 121,10 млрд гривень за їх обслуговування. Наступного року платежі з погашення та обслуговування державного боргу складуть 317,47 млрд гривень, в 2020 році - 266,07 млрд гривень.

В цілому за період з 2018 року по 2045 рік включно Україна повинна виплатити 3,069 трильйона гривень, з яких 1,948 трлн грн - в рахунок погашення боргу і 1,121 трлн гривень - в рахунок його обслуговування.

Популярні новини зараз

У темряві збираємо на ремонт? Влітку тарифи на світло для простих українців зростуть до 4,8 грн

Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників

"Працював усе життя, а користі - нуль": чи можуть українські пенсіонери продати свій стаж

"Газмережі" просять встигнути до 20 травня: що потрібно зробити всім побутовим споживачам

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що найближчим часом українці почнуть ще більше платити за всі сорти м'яса: через подорожчання корму для тварин підніметься в ціні і сам продукт. Варто відзначити, що вартість курячого м'яса в квітні-травні поточного року збільшилася з 54,6 грн до 55,2 грн за кілограм продукту. Яловичина і свинина подорожчали, але незначно - на 30 і 50 копійок відповідно.

Ми також писали про те, що на сьогоднішній день в Україні немає можливості для прийняття рішення про підвищення мінімальної заробітної плати, вважає глава уряду. За його словами, уряд підрахував необхідну для життя простих українців суму. І поки збільшувати мінімальну зарплату немає необхідності. Так вирішив прем'єр-міністр Володимир Гройсман і підтвердив, що українцям не варто очікувати підвищення мінімальної заробітної плати. За його словами, поки немає можливості прийняти відповідне рішення.

Згідно з даними Мінфіну, в першому кварталі український бюджет недоотримав понад шість мільярдів гривень. Незважаючи на те, що прийнятий Закон про державний бюджет передбачає підвищення мінімалки до 4200 гривень, на таку дію у уряду банально не вистачає засобів.