Про це голова Нацполиции Сергій Князєв заявив під час зустрічі з начальником поліції Києва Андрієм Крищенко та керівником адвокаційного центру Української Гельсінської Спілки з прав людини Борисом Захаровим, повідомляє прес-службаполиции Києва.

"Для захисту прав ромів у Києві буде створена робоча група", - сказав Князєв.
Зазначається, що необхідність у створенні такої групи обумовлена останніми подіями, що відбулися в столиці на Лисій горі. Щоб захистити права етнічних меншин, які постраждали від дій невідомих, поліцейські разом з представниками влади та правозахисних організацій вироблять план спільних дій.

Князєв підкреслив, що правоохоронці нададуть практичну допомогу в забезпеченні громадського порядку, а також готові приєднатися до програми соціалізації представників етнічних меншин.

Популярні новини зараз

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

“Сьогодні мова не йде про паспортизацію населення, оскільки головний документ є майже у кожного представника етнічних меншин. Нас турбує їх спосіб життя, умови проживання, догляд за дітьми, їх навчання та своєчасне надання медичної допомоги. Ми готові переорієнтувати роботу дільничних офіцерів поліції, доповнити штат помічниками і консультантами, щоб наші зусилля дали позитивний результат у вирішенні цих питань», - уточнив глава Нацполиции.

У столичній поліції також закликали учасників інциденту на Лисій горі надати показання стосовно цих подій, оскільки жодних звернень від потерпілої сторони не надійшло.
У свою чергу Захаров зазначив, що врегулювання ситуації, що склалася з тимчасовими поселеннями ромів, залежить від взаєморозуміння між представниками місцевої влади, правозахисних організацій та правоохоронців.

Як повідомляв "Знай.uа", 22 квітня невідомі розібрали і спалили табір ромів на Лисій горі в Києві.
25 квітня поліція почала кримінальне провадження після публікації відео, на якому зафіксовано напад.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав цей інцидент дискримінацією, залякуванням і переслідуванням.

"А це просто ромалка на тлі свого колишнього будинку, з сукнею своєї дворічної доньки, яку вона дивом врятувала від пожежі. Її будинок підпалили, коли вона і її двоє дочок знаходилися всередині. Жінка швидко вибігла з будинку, залишивши всі свої гроші і документи, щоб врятувати дітей і себе", - написала журналістка Рита Москалець у своєму Facebook.