Зазначається, що нападники втекли з місця інциденту. До будівлі Окружного суду, де на той момент перебувала Вітренко, приїхала слідчо-оперативна група та задокументувала подію.

Лідер агресивного праворадикального угруповування СІ4 Сергій Мазур

«Правоохоронці прийняли заяву від потерпілих. Працівники поліції встановлюють всі обставини правопорушення та осіб, які його вчинили. Вирішується питання щодо правової кваліфікації», — йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Показати ще


Нагадаємо: Сергій Мазур, що називає себе координатором праворадикальної організації «С14», оприлюднив відео, на якому видно, як лідерку «Прогресивної соціалістичної партії України» Наталію Вітренко облили невідомою білою речовиною.

«Комуністи на чолі з Вітренко прийшли позиватися до Окружного адмінсуду. Їм не подобається, що їх “безкарно” кошмарять патріоти і не дають махати червоними ганчірками на девятомай», - відзначили в «С14».

До Вітренко підбігли двоє молодих людей і облили її білою рідиною, вигукуючи «Не буде комунякам спокою на українській землі».
У коментарях один з координаторів організації Сергій Мазур написав, що націоналісти використовували кефір.
Також в організації пояснюють, що Окружний адміністративний суд Києва розглядає позов Наталії Вітренко до Нацполіціі за її нібито протиправну бездіяльність 9 травня 2017 року.

Тоді активісти «Національного корпусу» заблокували у власних квартирах Вітренко, її заступника по Прогресивної соціалістичної партії Володимира Марченка, а також помічника Медведчука Валерія Блідара.

Інформаційний портал “Знай.ua” нагадує, в історичній частині української столиці, а саме на Лисій горі, праворадикали з організації C14 розвалили та підпалили табір ромів, які використовували цей шматок землі в якості місця проживання протягом тривалого часу.