Стало відомо, яку зарплату за квітень отримав глава української держави Петро Порошенко. Про це йдеться у відповіді Державного управління справами.
Так, у відомстві повідомили, що за квітень президент Порошенко заробив 28 тисяч гривень.
"Заробітна плата Президента України Порошенка П. А. за квітень 2018 року нараховано в розмірі 28 000 гривень і після виплати обов'язкових податків і зборів перерахована на благодійні цілі згідно з поданою заявою", — сказано в повідомленні.
Нагадаємо, що за квітень голові Національного агентства з питань запобігання корупції Олександру Мангулу було нараховано майже 120 тисяч гривень заробітної плати. Про це повідомляє Національний банк новин в Facebook.
"За квітень 2018 Олександру Мангула було нараховано 119 909 грн (за першу половину місяця 57143 грн і за другу половину 62 766 грн). Із зазначеної суми були утримані 21584 грн податку на доходи фізичних осіб, а також 1799 грн військового збору. Загальна сума виплат склала 96 527 грн, у першій половині місяця 46 000 грн і в другій половині 50 527 грн. Надалі орієнтовно така сума складе щомісячна заробітна плата, буде нараховуватися і виплачуватися Голові Національного агентства", — йдеться в повідомленні.
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
"Знай.uа" також нагадує, що, згідно з останніми даними, середньомісячний дохід внутрішньо переміщеного особи (ВПЛ) в Україні виявився менше прожиткового мінімуму.
Про це сказано у звіті Національної системи моніторингу "Ситуація з внутрішньо переміщеними особами". З'ясувалося, що середньомісячний дохід на одного представника ВПЛ знизився з 2246 грн у грудні 2017 року до 2239 грн у березні 2018 року.
В ході моніторингу 16% респондентів заявили, що змушені заощаджувати навіть на харчуванні. Ще 38% повідомили, що коштів їм вистачає тільки на продукти харчування. У той же час ці учасники опитування відзначили, що витрачали свої заощадження (39%), брали гроші в борг (28%) і продавали особисте майно (7%).