Цього року на ремонт доріг в Україні виділили рекордну суму коштів.

За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, реконструкція шляхів обійдеться в середньому в 11 мільярдів гривень, тобто в чотири рази більше, ніж будь-коли.

"У 2016 році я оголосив, що реконструкція доріг є пріоритетним напрямком для Уряду. У 2017 році ми наростили темпи, в цьому році це будуть вже надсерйозні темпи. Тепер важливо, щоб на місцях не розкрадали по кишенях і не кидали цей асфальт в калюжі, а тут треба відповідальність. Халтурникам ми платити не будемо. "Автодор" знає, жодної копійки за такими актами заплачено не буде. Нехай роблять за свій рахунок. Вперше 11 млрд гривень прямими коштами йдуть на місцеві дороги - це в чотири рази більше, ніж будь-коли. Тепер на місцевих дорогах повинен бути наведений порядок. І я цього вимагаю", - заявив прем'єр.

Реальний стан доріг в України (2017 рік)

Популярні новини зараз

В Україні легкові авто ТЦК беруть на облік: що загрожує власникам

Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця

Доходи не потрібні, субсидію дадуть і так: українцям пояснили нюанс

На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю

Показати ще

Втім, минулого року, якщо переглянути витрати передбачені урядом, сума не набагато відрізняється. Це, на жаль, ситуацію на краще не змінило. Водії й надалі скаржаться на жахливі траси, поїздка якими може закінчитися аварією навіть для людей із багаторічним досвідом кермування.

Де потрібен ремонт?

Суцільні ями, відсутність розпізнавальних знаків і ремонт посеред зими, коли покриття кладуть просто наверх на сніг – не новина для України. Ймовірно, саме тому власники машин публікують у мережі яскраві підтвердження тому, що виділені гроші часто йдуть не за потребами. В антирейтингу досі тримається на першій позиції дорога Дрогобич-Самбір, а також Київ-Суми. За останні роки тут ніхто ремонтників і близько не бачив.

Найгірші дороги України очами водіїв

Дивіться: як виглядає найгірша дорога України

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Україні незабаром запровадять нові будівельні норми, зокрема встановлять максимально допустиму щільність забудови. Якщо планується зводити багатоповерхівку, то це означає, що більша плоза землі повинна бути задіяна під облаштування цієї площі. І чим більше мешканців проживає в даному будинку, то і умови повинні бути максимально комфортними, чого нині можна рідко зустріти.