Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.
У повідомленні акцентують, що скасоване рішення визначало перелік пов’язаних з ПриватБанком осіб. У процесі націоналізації Нацбанк обміняв кошти пов'язаних з банком осіб на акції банку із подальшим їхнім продажем уряду України. Тепер перелік осіб, у яких забрали акції ПриватБанку, визнали недійсним.
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Ухвалене рішення може призвести до того, що колишні власники ПриватБанку зможуть стягнути з банку кошти, які держава вклала в банк у процесі його націоналізації, вважають юристи.
"Національний банк занепокоєний якістю та результатами розгляду судових справ в Україні, що можуть призвести до втрат коштів платників податків та ризиків для банківської та фінансової стабільності країни. Це може призвести до того, що у пов’язаних з колишніми акціонерами ПриватБанку осіб з’являться підстави для стягнення з банку коштів, що були повернуті державою до капіталу банку у процесі його націоналізації", — зазначив головний юрист департаменту Національного банку Віктор Григорчук.
Окрім того стало відомо, що уце рішення суду Національний банк також планує оскаржити в апеляції.
Нагадаємо, колишній власник ПриватБанку олігарх Ігор Коломойський розкрив правду про усі "підводні камені", пов'язані з інтересом Петра Порошенка до фінансової установи.
Як повідомляв раніше Знай.ua, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету міністрів щодо ПриватБанку.
Також Знай.ua писав про те, що під час екстреного засідання Ради національної безпеки й оборони у четвер, 18 квітня, чинний президент України Петро Порошенко ухвалив рішення про реформацію Окружного адміністративного суду Києва.