Близько двухсот кримських суддів- зрадників, ніяк не може звільнити Верховна Рада України. Питання звільнення намагають вирішити вже протягом 4 місяців, про це на своїй сторінці у Facebook пише адвокат Роман Васильняк.

4 лютого 2016 року Народний Депутат України Сергій Лещенко звернувся до Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо позачергового розгляду на найближчому пленарному засідання проекту Постанов Верховної Ради України про звільнення за порушення присяги суддів судів загальної юрисдикції Автономної Республіки Крим, міста Севастополя.

На своє звернення 11 лютого народний депутат отримав відповідь від Голови Комітету Князевича: "…Поділяючи Вашу стурбованість щодо порушеного питання, зазначаємо, що згадувані проекти постанов Верховної Ради України буде розглянуто на пленарному засіданні парламенту після включення цього питання погоджувальною радою депутатських фракцій (груп) до тижневого порядку денно пленарних засідань Верховної Ради України."

Відповідно до розкладу пленарних засідань ВРУ 17 березня 2016 року було заплановано розгляд подань Вищої ради юстиції про звільнення за порушення присяги суддів судів загальної юрисдикції Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Але проекти постанов ВР так і не були розглянуті.

Читайте також: Закупівлі для Міноборони відбувались без тендерів – Тимчук

Популярні новини зараз

Мобілізація без ТЦК: що зміниться для військовозобов'язаних

Треба терміново замінити водійське посвідчення: кому загрожує чималий штраф

Сніг та морози до -15°: українців попередили про найхолоднішу зиму за останні роки

"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу

Показати ще

На повторне звернення Сергій Лещенко отримав від Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя вичерпну відповідь: "… Оскільки Верховною Радою України у визначений день питання про звільнення суддів не розглянуто , зазначене питання буде розглянуто на пленарному засіданні парламенту у відповідності до вимог Регламенту Верховної Ради України після його включення до чергового тижневого порядку денного пленарних засідань."

Гарна новина лише одна, що за інформацією адвоката Васильняка, кримські судді заробітної платні не отримують.