Нещодавно світ побачив книгу "Гнучкість розуму", яку написав доктор наук, консультант з лідерства Естаніслао Бахрах. Він спробував роз'яснити, як можна стати креативнішим і тим самим зберегти ясний розум і тверезу пам'ять до похилого віку. Якщо ще декілька років тому вчені вважали, що навчитися творчості неможливо, так само як і відновити нейрони, які давно не використовували, то тепер сміливо спростували судження.

Автор пише про те, що головне в розвитку творчого потенціалу - розуміння механізму його дії. Чим глибше розуміння, тим більше ви розкриєте себе. "Багато наших мрії спочатку здаються неможливими, потім неправдоподібними, а потім, коли ми доклали всіх зусиль, стають неминучими", - пише Бахрах.



Вчений радить не намагатися гнатися за креативом: найчастіше цікаві думки та ідеї приходять до нас в голову, коли ми розслаблені і відволіклися. Коли натхнення прийшло, обов'язково його запишіть: геніальні тези і осяяння йдуть так само раптово, як і приходять. До того ж візуалізація цікавої думки працює за принципом снігової кулі: ідеї починають чіплятися одна за іншу, утворюючи ланцюжок. Іноді він побудований на логіці, а іноді на асоціаціях. Але це і неважливо, головне - результат, чи не так?


Популярні новини зараз

До 20 грудня потрібно встигнути: хто має відвідати ТЦК

З 1 січня 2025 року отримуватимуть надбавку до пенсії: кому зі стареньких пощастить

Гороскоп на 14 грудня: як використати суботу на повну котушку

Кредитки стають непотрібним пластиком: ПриватБанк позбавляє клієнтів важливої послуги

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вчені експериментально перевірили вплив музики на працездатність.