Національний банк зміцнив офіційний курс гривні до долара на 13 копійок, встановивши його на 3 березня на рівні 26,53 гривні.
Як повідомляє прес-служба державного регулятора, офіційний курс гривні до євро встановлений на рівні 32,67 гривні. За 10 російських рублів дають 4,6832 гривні.
Нагадаємо, що 2 березня на закритті міжбанку котирування гривні встановилися на рівні 26,61-26,65 гривні за долар.
Сімейні таємниці Гонтаревої
До 20 грудня потрібно встигнути: хто має відвідати ТЦК
У платіжках за комунальні послуги з'явився новий рахунок: кому готувати більше грошей
Нарешті вистачить на комуналку: пенсію рахуватимуть за новою формулою, на скільки збільшяться виплати
Порошенко в Штатах шкодить Україні: дратує республіканців нагадуванням, як «зливав» Трампа на користь Гіларі Клінтон, - експерт
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Національному банку України (НБУ) пояснили, що збільшення надходжень валютної виручки від експортерів на тлі збереження сприятливої кон'юнктури на світових ринках і приплив капіталу від нерезидентів обумовили зміцнення гривні з січня. Про це повідомляє Ukr.Media, посилаючись на заяву і. о. голови Якова Смолія.
За його словами, приплив капіталу нерезидентів разом зі збільшенням надходжень валютної виручки від експортерів на тлі збереження сприятливої кон'юнктури на світових ринках позитивно вплинув на пропозицію валюти на міжбанківському ринку.
Він зазначив, що Національний банк вважає актуальним січневий прогноз зниження інфляції до 8,9% в 2018 році і її повернення до цільового діапазону в середині 2019 року. У той же час інфляційні ризики, про які говорив НБУ в січні при прийнятті попереднього рішення по обліковій ставці, все ще залишаються актуальними.
Крім того, з початку 2018 го року в Україні збільшилася реальна заробітна плата (приблизно на 12,3% в порівнянні з минулим періодом) - по крайней мере, таку статистику озвучують фахівці.
Згідно з підрахунками, доходи працівників зросли приблизно на 28,4% - до 7711 гривень, тоді як в кінці грудня 2017 року цей показник був менше на 12,1%. Кращі результати спостерігалися в Дніпропетровській області - на 32,7%, Вінницькій - на 32,4%, Київської - на 32,2%, Житомирській - на 31,9%, Закарпатській - на 31%. Лідером став Київ - в січні 2018 року середня зарплата склала 11668 гривень, солідні показники і в Тернопільській області - 5865 гривень.