Російська актриса театру та кіно, донька "заслуженого Д'Артаньяна" Михайла Боярського Єлизавета Боярська поскаржилася на те, що на канікули не зможе повезти сина на відпочинок.

У Instagram за життям та творчістю Лізи стежать понад мільйон шанувальників.

Скрін, Instagram Ліза Боярська

"Пару днів тому йшли з сином зі школи, розмовляли про канікули, він запитав мене, чи поїдемо ми кудись влітку? Я спробувала пояснити, чому ні. Тоді він запитав мене "мам, а чому не можна просто жити?" Я не знайшла що відповісти, розгубилася... Потім сформулювала, правда не вголос, "люди не вміють просто жити, так і не навчилися." великою кількістю яскравих подій, подорожей, якихось простих, але важливих дрібниць з особами коханих людей» , - написала Боярська.

Вона подякувала своїм читачам за увагу та запросила їх на свій канал у Телеграмі – оскільки Instagram заблокували для росіян.

Популярні новини зараз

Катя Осадча показала танки, які виїхали на Майдан Незалежності: "Вже за півроку ці..."

"Чек залишився...": українців затримали німецькі копи за фальшиві гроші, валюту міняли у "Райффайзен банку"

У Пенсійному фонді розповіли про "хитрість" для збільшення пенсії: хто і як може скористатися

Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..."

Показати ще

"Я дякую вам, друзі, що весь цей час ви поряд зі мною. А далі, одному тільки Богу відомо, що буде далі. Молитися і допомагати тим, кому зараз гірше, ніж тобі. Миру нам усім і терпіння", - додала Боярська . .

Скрін, Instagram Ліза Боярська

Нагадаємо, що доспівали: Тодоренко, Ані Лорак, Повалій та Седокова стали зрадниками України офіційно, як покарають "зірок".

Раніше ми повідомляли, що Олексій Панін попустив Федорцова з "Брата" та Нілова з "Вулиці розбитих ліхтарів": "Боярський кінець, але ви?".