Вражаючий факт: деякі продукти, які ми їмо, аби насититись, роблять нас іще більш голодними. Крім того, ви відчуваєте голод майже відразу - достатньо всього 20-30 хвилин, щоб знову захотіти їсти.

Цю інформацію повідомляє Healthy Style.

Багато продуктів, які ми вживаємо в їжу майже кожен день, працюють із точністю навпаки. Справа в тому, що такий перекус тільки «роздуває апетит». Отже, якщо ви хочете зберегти свою фігуру, вам краще уникати таких продуктів.

Чіпси, крекери і хліб

Рафіновані вуглеводи різко підвищують рівень цукру в крові, через що виділяється велика кількість інсуліну. Він, у свою чергу, забирає енергію на так зване «зберігання», отже, людина продовжує відчувати голод. З цієї причини, наприклад, у ресторанах на столах ставлять безкоштовний хліб, а в барах – снеки.

Популярні новини зараз

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Показати ще

Солодощі

Ділянки мозку, які керують процесом споживання їжі (таламус і гіпоталамус), заспокоює пожива. Але коли людина їсть солодощі, ці ділянки продовжують активно працювати. Мозок далі посилає сигнали, що шлунок порожній і вимагає їжі.

Продукти з низьким вмістом жиру

Під час жування, шлунок починає працювати активніше і виділяються травні соки. Тому, коли ви споживаєте обезжирену їжу, він швидше перетравлює з'їдене і вимагає ще.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", давно відомо, що сніданок — це найважливіший прийом їжі, тому він повинен бути корисним, пробуджувати організм, задавати настрій робочого дня.

З'ясувалося, що саме вівсянка є одним з кращих варіантів, які ви можете вибрати. Ця крупа володіє високим вмістом водорозчинних волокон і складних вуглеводів, які регулюють рівень глюкози в крові, а також процес травлення. Каша також містить численні вітаміни і мінерали, такі як магній, біотин, мідь, вітамін Е і В1 і навіть 6 г білка в порції.

Також портал повідомляв про те, що існує міф про те, що правильне харчування - це дуже дорога їжа, яку українці собі дозволити не можуть. Однак фахівці стверджують, що є безліч дешевих продуктів, які є дуже корисними і смачними. Дієтолог Лариса Буткова це підтверджує.