У житті кожної людини бувають ситуації, коли немає можливості почистити зуби. Однак, при цьому хочеться, щоб ротова порожнина і зуби залишалися чистими. Стоматологи розповіли про продукт, здатний вирішити цю проблему.

Про це пише "24 канал".

Канадські медики виявили дуже доступну альтернативу зубної пасти і ополаскивателю для рота – звичайне молоко.

В ході своїх експериментів стоматологи визначили, що молоко дійсно дозволить звільнити порожнину рота від бактерій після прийому їжі. Добровольці деякий час ополаскивали порожнину рота різними рідинами: водою, соками і молоком.

Результат показав, що через кислоти в своєму складі, фруктовий сік зовсім не підходить для цієї мети, навіть навпаки – згубно впливає на зубну емаль.

Популярні новини зараз

Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб

Василь Ломаченко через 170 днів війни все ще вірить любителям "руського миру": "Вбивство – гріх"

Донька відомої чернівчанки 20 хвилин безжалісно вбивала маленького сусідського песика

Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу

Показати ще

Вода впоралася краще з брудом на зубах і в ротовій порожнині, проте молоко виявилося лідером. Перевірка показала, що під час ополіскування цей напій сприяє тому, що рівень мікроорганізмів у ротовій порожнині знижується практично до мінімуму.

Нагадаємо, на півдні Англії випадково знайшли скам'янілості, які належали першим у світі ссавцям. Ці істоти були предками, в тому числі, і людей.

Дослідники прийшли до висновку, що перші істоти були схожі на сучасних землерийок. За попередніми підрахунками, скам'янілостями, які знайшли в графстві Дорсет, 145 млн років.

Дивіться сюжет про пасту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Польща вручить "чорні мітки" українських чинуш.