Екс-глава передвиборного штабу Дональда Трампа і колишній політтехнолог "Партії регіонів" Пол Манафорт не визнає себе винним за новими звинуваченнями у шахрайстві.

Так, на засіданні окружного суду в Олександрії з другого звинувачення, висунутого проти нього спеціальним радником ФБР Робертом Мюллером, Манафорт вирішив не визнавати провину, суддя залишив його під домашнім арештом і зобов'язав носити електронний браслет. Розгляд справи призначено на липень.

Коли Манафорт вийшов з будівлі суду, один з протестувальників кинув у нього російський прапор і прокричав: "Зрадник! Покажи нам свій браслет". Манафорт не визнав себе винним за попереднім висновком розслідування втручання Росії у вибори в США і постане перед судом по цій справі у вересні.

Манафорту пред'явлені звинувачення, які стосуються відмивання грошей, ухилення від сплати податків і шахрайства, його також звинувачують в тому, що він не зареєструвався в якості іноземного агента, хоча займався лобіюванням інтересів в США прокремлівського уряду України часів колишнього президента Віктора Януковича.

Популярні новини зараз

Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити

Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома

Гречку, соняшникову олію та борошно будемо купувати за новими цінами: скільки доведеться викласти

Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було

Показати ще

Ці звинувачення були також пред'явлені давнього ділового партнера Манафорта Річарду Гейтсу, однак після представлення нових звинувачень спеціальним радником ФБР Робертом Мюллером, він визнав себе винним у змові проти Сполучених Штатів і в тому, що брехав слідчим.

З Гейтса мають намір зняти звинувачення в податкових і банківських шахрайства. Цей крок був частиною угоди Гейтса про визнання себе винним. Манафорт 17 разів приїжджав в Україну у 2014 і 2015 роках для роботи на виборах. Він, як стверджується, порадив "Партії регіонів" перейменуватися в "Опозиційний блок".

Як повідомляв портал "Знай.uа" у Держдепі США прокоментували "санкції" проти Польщі з-за скандального закону про інститут національної пам'яті. Стурбованість з приводу закону є, але заборона на зустрічі на вищому рівні не вводилося, а інформація про припинення співпраці є неправдивою. Таку заяву зробила прес-секретар Державного департаменту США Хізер Нойерт.

Прес-секретар також розповіла, що не обговорювала питання Польщі з помічником державного секретаря з європейських та євразійських справах Уессом Мітчеллом, який нібито повинен був сформулювати відповідний ультиматум проти Польщі