Нещодавно в мережі почали бити на сполох через чергову катастрофу, яка сталася в окупованому Криму. В результаті і без того плачевна екологічна ситуація в Коктебелі погіршилася.
Про це стало відомо завдяки повідомленню кримського блогера, прихильника Росії Олександра Гірського, який оприлюднив на своїй сторінці в Facebook інформацію про викиди в море. Крім того, він додав, що дані про катастрофу намагаються приховати.
Він також додав до запису: "Приходять тривожні новини про чергову катастрофу на Коктебелівському заводі, яка сталася тиждень тому. Що зливали? Інформацію там завзято намагаються замовчати, але перевіряючі органи вже в курсі і сподіваюся, це свавілля зупиниться. Адміністрація Коктебеля мовчить, думаю, знають, але мовчать".
У коментарях до посту місцеві жителі розповіли, що скидати відходи в море почали ще навесні.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Російські видання, посилаючись на так званого "главу держкомітету кримського уряду у справах міжнаціональних відносин" Заура Смирнова, розповсюджують інформацію, що Україна нібито розпочала "туристичну блокаду" анексованого Криму.
За словами рупорів Кремля, українці вишиковуються у кілометрові черги, щоб потрапити на відпочинок до анексованого Криму і годинами чекають можливості проїхати.
Зі свого боку Смирнов стверджує, що спроби України зірвати туристичний сезон на окупованому півострові не спрацювали.
"Спроба влаштувати Криму туристичну блокаду захлинулася в багатотисячному потоці українських громадян, які не дивлячись ні на яку пропаганду і довгі черги, не змінили свого бажання відвідати Крим. Київська влада злякалася обурення своїх же громадян і соціального бунту на українських пунктах пропуску", – йдеться в повідомленні.
Якщо ж звернутись до офіційної статистики, то цифри говорять самі за себе. До окупації Крим приймав близько 4,5 мільйонів громадян з материкової України, а цьогоріч відпочити приїхало всього 200 тисяч. Решта, напевне, досі стоїть у "чергах".
Щодо самої Росії, то її громадяни не квапляться їхати відпочивати у захоплений Крим. Згідно офіційної інформації, як і десять років тому, так і тепер на острів приїздить менше двох мільйонів туристів з Росії – це не значний відсоток всіх російських туристів.
Основна причина, яка відлякує туристів - високі ціни на харчування та проживання. Для порівняння, ціни на готель в анексованому Криму майже збігаються з цінами у Туреччині з функцією all inclusive.
Нагадаємо, туристка з Санкт-Петербурга рознесла в пух і прах свій віпочинок на анексованому Кримському півострові. Дівчина побувала в Феодосії, але вже скоро злягла з отруєнням.
Як повідомляв Знай.ua, буквально днями в соціальній мережі показали, як росіяни відпочивають в окупованому РФ Криму в курортному селищі Заозерне, яке розташоване в західній частині півострова.
Також Знай.ua писав про те, що Путін продовжує відмовлятися від обміну українців на 36 росіян.