"Маніпулювання емоціями ветеранів у військовій формі - крайня ступінь політичного цинізму. Замовники посилають їх до політичних опонентів і цим показують неповагу до заслуг ветеранів та військових в цілому. І ніякі політичні цілі, не можуть бути виправдані такою брутальною грою на іміджі героїв чи експлуатації іміджу тих, хто сьогодні воює", - вважає політичний експерт Петро Охотін.

В якості прикладу експерт наводить сумнівну акцію у стінах Комітету фінансів та банківської справи, коли військові у формі, прийшли із низкою політичних вимог, але не на політичній основі.

"Суспільство обурює той факт, що військових дуже часто свідомо чи не свідомо вводять в оману, використовуючи у власних цілях. Але це дуже легко розпізнати по керівниках акції, які дуже часто можу з’являтися на кількох таких акціях одночасно", - додає політолог.

"Волонтер і так звана кримськотатарська активістка Гайде Різаєва була помічена як один із співорганізаторів такої акції, що знову ж таки, наводить на певні сумніви, в силу вкрай сумнівної репутації останньої у спільноті кримських татар. В їх середовищі її прямо називають аферисткою. Більш того, медійні акції в підтримку однієї із ретейлінгових мереж (АТБ. - Ред.) прямо натякають на справжнього замовника акції. Що власне і розставляє всі крапки над "і", - вважає Охотін.

Він також припускає, що за технологією використання воїнів АТО для блокування роботи державних установ у центрі Києва можуть стояти російські спецслужби. "Не випадково є інформація, що Гайде Різаєва двічі перебувала на території "ЛНР", а її публічну критику української влади широко використовували сепаратиські та російскі ЗМІ".

Популярні новини зараз

Українців штрафують за валюту: у кого можуть відібрати 20% заощаджень

Військовозобов'язаним дали час до 5 лютого: що треба встигнути

Не вистачатиме навіть на харчування: з якою зарплатою українці будуть жебракувати на пенсії

Нарешті вистачить на комуналку: пенсію рахуватимуть за новою формулою, на скільки збільшяться виплати

Показати ще