Саудівська Аравія і Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) намагалися вплинути на вибори президента США в 2016 році на користь Дональда Трампа. Про це пише The New York Times. Повідомляється, що Дональд Трамп-молодший в 2016 році зустрічався з представником Саудівської Аравії і ОАЕ, американо-ліванським бізнесменом Джорджем Надером.

Під час переговорів у Нью-Йорку, на яких також був присутній ізраїльський бізнесмен Йоель Замель, Надер запевнив сина Трампа в тому, що лідери двох країн Перської затоки готові надати підтримку на виборах.

Як відзначає NYT, це перше свідчення того, що на боці Трампа на результат виборів намагалася вплинути не тільки Росія. Також повідомляється, що пов'язана з Замелем компанія пропонувала підтримати Трампа за допомогою тисяч фейкових сторінок в соціальних мережах.

За даними NYT, діями ізраїльського бізнесмена зацікавився спеціальний прокурор Роберт Мюллер, який веде слідство по зв'язках штабу Трампа з російськими структурами. Зазначимо, американські закони забороняють іноземцям підтримувати будь-які передвиборчі кампанії в країні.

Популярні новини зараз

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Гречку, соняшникову олію та борошно будемо купувати за новими цінами: скільки доведеться викласти

Пенсіонерам приготували пристойну надбавку, але дадуть не кожному: хтось може надіятись

Зміни у тарифах: мобільний оператор Lifecell зробив важливе оголошення

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в комітеті з питань розвідки Сенату Сполучених Штатів Америки офіційно погодилися з висновками американської розвідки про втручання Росії у вибори для досягнення перемоги кандидата Дональда Трампа.

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що "війська" Путіна наслідили в десятках американських штатів. Два роки тому російські хакери влаштували замовлену, добре підготовлену кібер-кампанію проти державної виборчої інфраструктури США. Нещодавно таку заяву оприлюднили на офіційному ресурсі Комітету з розвідки американського Сенату.

Згідно з документом, хакери здійснили кілька спроб проникнути в виборчу систему щонайменше 18 американських штатів. Крім того, як мінімум в шести штатах хакери намагалися зламати веб-сайти, що мають відношення до виборів. Одного разу дістатися до закритої бази виборців їм все ж вдалося, але маніпулювати окремими голосами або вплинути на загальний підсумок голосування так і не змогли. У Комітеті вважають, що ця атака була частиною більш масштабного втручання Росії у президентські вибори США.