Вже в 11 раз Російська Федерація накладала вето на резолюції щодо "сирійського питання". Нещодавно це відносилося до проекту, запропонованого Кувейтом і Швецією.
Динний проект полягав у тому, що треба негайно ввести перемир'я і доставити гуманітарну допомогу жителям Східної Гути - району поряд з Дамаском, столицею Сирії, який знаходиться у повному оточенні.
Після численних суперечок і взаємних звинувачень в ООН, Росія підписалася під цією резолюцією, внісши суттєву поправку. Згідно з проектом резолюції, режим припинення вогню не поширюється на екстремістські угруповання "Аль-Каїда" і "Ісламська держава".
Росія наполягла на тому, що перемир'я не повинно поширюватися і на інші пов'язані з ними" угруповання. На ділі це дозволило продовжувати наносити удари по Східній Гуті, як це і передбачали західні члени Ради безпеки ООН.
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
За даними Сирійського центру моніторингу порушень прав людини, за тиждень авіаударів і артобстрілів в Гуті загинули щонайменше 519 осіб. Серед загиблих більше ста дітей. Серед загиблих більше ста дітей.
Як внутрішня політика і вибори, що наближаються, пов'язані з агресивною позицією Росії в міжнародних організаціях та в конфліктах? Журналісти поговорили про це з головою міжнародної правозахисної організації HRW Кеннетом Ротом. (Відео у кінці новини).
Як повідомляв портал "Знай.uа" в окупованому Криму міжнародна спільнота не визнаватиме найближчі вибори президента Росії.