Недоторканність стала чи не єдиним рятівним колом для народних обранців. Навіть гучний законопроект із пропозицією позбавити всіх депутатів цих привілеїв, поки що припадає пилом.
Про це йшлося в ефірі програми "Наші гроші".
Суперечності викликає навіть досить просте, на перший погляд питання: чи можна вести приховану зйомку у робочому кабінеті нардепа?
Наприклад, депутат від "Народного фронту" Михайло Гаврилюк вважає, що приховану відеозйомку робити не можна. У стінах ВР побутує думка, що дозволяти подібні речі можна тільки у судовому порядку, але знаходяться й ті, хто взагалі не усвідомлює суті законів, що стосуються політиків безпосередньо.
Законом "Про статус народного депутата" ці норми чітко регулюються, хоча знаходяться кілька лазівок для того, щоб ускладнити життя правоохоронцям та антикорупційним органам та загальмувати розслідування.
Нардеп від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Депутати фактично самі розширили свій імунітет, як вважають юристи: однією статтею кримінально-процесуального кодексу, яка перераховує всі негласні слідчі дії і визначає, що саме допустимо тільки за згодою парламенту.
Нардеп від БПП Борислав Розенблат
Як повідомляв портал "Знай.ua", депутати влаштували бійку біля будівлі суду.