Українські політики імітують свою популярність в Facebook — до такого висновку прийшли журналісти AIN.UA. Для цього вони використовують цілі ферми фейкових акаунтів. В більшості своїй, політики проходять кілька еволюцій в прагненні отримати свою частину Facebook-популярності.

Все починається з 5-10 акаунтів, якими управляє команда політика. Після розчарування до роботи підключають SMM-фахівців, а вже після них, на третьому етапі — спеціалізовані команди.

Конкурують на цьому ринку в основному фрілансери і невеликі команди, які створили свої ботофермы і працюють переважно вручну. Якість їх акаунтів вкрай низько і їх елементарно «палять» будь-які більш-менш досвідчені користувачі. Робота з такими ресурсами визнана журналістами AIN неефективною і навіть потенційно небезпечною для репутації клієнта.

На ринку почали з'являтися і нові рішення — автоматизовані ферми з високим рівнем прокачування ботів, яких майже неможливо відрізнити від реальних людей в мережі. Основна відмінність таких ферм у розробці спеціалізованого ПЗ для автоматизованого управління всіма етапами роботи з аккаунтом.

Популярні новини зараз

Російські військові прямо під час евакуації розстрілюють мирних жителів у Вовчанську

Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників

В Україні впроваджують новий спосіб оплати за тепло: що тепер робитимемо

Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома

Показати ще

Такі рішення поки велика рідкість на ринку, але вони вже з'являються. Саме з ними в найближчому майбутньому будуть працювати ті українські політики, які прагнуть прогнути під себе український сегмент Facebook.

А доти нам з вами доведеться миритися з засиллям в стрічках дешевих політичних ботів і думати, чи варто голосувати за їх господарів.

Дивіться: політики в Facebook

Як повідомляв портал "Знай.uа",влада схвалила таємне військове рішення Турчинова.