Стало відомо, що Держкомтелерадіо пропонує Кабміну ввести санкції проти російських видавництв, які випускають і поширюють продукцію антиукраїнського змісту. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.
Повідомляється, що за підсумками 3-річного моніторингу було складено список, до якого внесено 192 видання, випущені 35 російськими видавництвами.
Таким чином, під санкції потраплять російські видавництва, література яких містить антиукраїнський зміст.
Як зазначив перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак: "Ці видавці свідомо укладають договори з "творцями” текстів, які спрямовані на розпалювання міжетнічної, релігійної ворожнечі, пропагують насильство та вчинення терористичних актів проти України".
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Якщо відповідне розпорядження буде прийнято, то імпорт видавничої продукції з Росії буде суттєво скорочено, при цьому вивільнені ринкові ніші відкриють нові можливості для українських видавців і дистриб'юторів.
Тим часом Україна готується припинити залізничне і автобусне сполучення з Росією.
Міністр інфраструктури Володимир Омелян пояснив позитивні сторони такого рішення.
До слова, як повідомляє УНН з посиланням на сайт МОН, Міністерство освіти і науки України опублікувало проект нової редакції українського правопису і закликає громадськість до обговорення.
З проектом нової редакції українського правопису можна ознайомитися за посиланням.
МОН оголосило, що: "Українська національна комісія з питань правопису, склад якої затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №416, пропонує увазі громадськості проект нової редакції Українського правопису, розроблений на фундаменті української традиції правопису з урахуванням новітніх мовних явищ, які все більш поширюються в різних сферах суспільного, наукового і культурного життя. Комісія з правопису виходила з розуміння того, що Український правопис, як правопис будь-якої іншої мови, не може бути вичерпним, він кодифікує основні, найбільш поширені або суперечливі орфографічні положення ".
Всі зацікавлені користувачі і знавці української мови можуть надсилати зауваження та пропозиції до 15 вересня 2018 року на електронну адресу секретаря комісії з питань правопису Лариси Шевченко: larisa_shevchenko@ukr.net.
Нагадаємо, російська влада зовсім не налаштована на припинення масових конфліктів у світі, розгорнутих з легкої руки Кремля у Сирії, Грузії та Україні. Основні причини та наступні мішені Володимира Путіна нещодавно назвав колишній Надзвичайний і Повноважний посол Грузії в Україні Григол Катамадзе.
Як повідомляв Знай.ua, Україна сподівається на введення додаткових санкцій проти Росії на підставі чергового звернення, поданого до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).
Також Знай.ua писав про те, що Реджеп Тайіпа Ердоган заявив, що у разі, якщо адміністрація президента США Дональда Трампа не перегляне своє ставлення до Анкари, Туреччина почне пошук інших друзів і союзників. Про це повідомляє The New York Times.