"Тверде" рішення КНДР щодо відмови від ядерних програм може істотно похитнутися після дводенних переговорів зі Сполученими Штатами, які вимагали односторонньої денуклеаризації протягом двох днів переговорів у Пхеньяні. Про це заявляє офіційне інформагентство Північної Кореї ЦТАК (Центральне телеграфне агентство Кореї).

У заяві підвладного засобу масової інформації йдеться, що результати переговорів з Державним секретарем Майком Помпео були "надзвичайно тривожними", тому що він наполягав на повній, контрольованої та незворотній денуклеаризації, пише Reuters.

У заяві наголошується, що "самий швидкий шлях" досягти звільнення Корейського півострова від ядерної зброї – це поетапний підхід, в якому обидві сторони будуть робити по одному кроку одночасно. Центральне телеграфне агентство Кореї посилається на неназваного представника Міністерства закордонних справ країни.

Раніше держсекретар США Майк Помпео вилетів в Північну Корею, де провів консультації з денуклеаризації КНДР. Нагадаємо також, що лідер КНДР Кім Чен Ин зобов'язався до "повної денуклеаризації Корейського півострова" у спільному документі, підписаному з президентом США Дональдом Трампом у Сінгапурі.

Популярні новини зараз

Не просто літо, а зірковий старт: що готує червень знакам Зодіаку і чому цей місяць може все змінити

Бронь не гарантує спокою: військовозобов'язаним підготували новий квест – що треба встигнути

Мобілізація після 50 років: умови стають жорсткішими – призиватимуть за новими правилами

Декілька разів по 7000 грн: українці зможуть отримати нову виплату, але будуть умови

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, Помпео прибув до КНДР, щоб утрясти "ядерний скандал". В Пхеньян (КНДР) прибув державний секретар США Майк Помпео. Його візит пов'язаний з майбутніми переговорами щодо уточнення особливостей процесу денуклеаризації Північної Кореї і поліпшення відносин між двома країнами.

"Наші лідери на саміті в Сінгапурі взяли на себе зобов'язання по повній денуклеаризації Північної Кореї і визначили, як можуть виглядати трансформовані відносини між США і КНДР", - пояснив він, додавши, що тривають консультації після саміту.