Маневри "Захід-2017" використовують для прикриття перекидання ударних бронетанкових груп.
Про це повідомляють волонтери міжнародної аналітичної групи "InformNapalm", які зібрали численні фото- та відеодокази пересування техніки.
8 серпня 2017 севастополець Максим Майоров на своїй сторінці Facebook звернув увагу на історичні передумови, а саме військові маневри, які передували агресії Російської Федерації проти сусідніх держав.
"За дивним збігом обставин, російсько-грузинській війні 2008 року передували липневі навчання ЮВО ЗС РФ "Кавказ-2008". Насправді нічого дивного тут немає. Військові навчання - ідеальне прикриття для розгортання необхідного контингенту з метою участі у збройному конфлікті. У 2014 році РФ довела, що навчання можуть слугувати прикриттям не лише підготовки до війни, але й прикриттям самої війни. Тому кожні військові навчання Росії - потенційна загроза для суміжних держав. Це можуть бути просто навчання, а можуть виявитися складовою плану агресії - відкритої чи гібридної. Наступні великі навчання РФ "Запад-2017" почнуться біля наших кордонів у вересні цього року", - зазначив він.
Волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm в ході моніторингу соціальних мереж і аналізу фотографій встановили, що з початку серпня 2017 року розпочалося масштабне переміщення російської військової техніки по всій лінії європейського кордону Російської Федерації: від берегів Балтійського моря в Санкт-Петербурзі і до берегів Чорного моря, включаючи окупований український Крим.
Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", раніше Генштаб ЗСУ заявив, що Росія може використати військові навчання "Захід-2017", що відбудуться на території Білорусі, задля повномасштабного вторгнення в Україну.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
СохранитьСохранить