Президент США Дональд Трамп зустрінеться з лідером РФ Володимиром Путіним в Гельсінкі у форматі тет-а-тет.

Цю інформацію повідомляє CNN.

За даними джерела телеканалу, перед переговорами розширеного формату, Трамп і Путін поговорять віч-на-віч. Під час цієї зустрічі в залі будуть присутні лише перекладачі (окрім лідерів).

Крім того, CNN нагадує, що в такому ж форматі проходили переговори Трампа з лідером КНДР Кім Чен Ином, які відбулися в червні в Сінгапурі.

Зазначимо, що коли Трамп і Путін зустрічалися на саміті G20 в Гамбурзі президента США супроводжував тодішній держсекретар Рекс Тіллерсон разом з перекладачем.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО

Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків

Показати ще
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в той час, як Дональд Трамп і Володимир Путін готуються до першої офіційної зустрічі, у російського президента, очевидно, є певна перевага.

Для нього сам факт, що лідер наддержави готовий ставитися до нього, як до рівні, - це вже перемога. А ось Трамп ризикує підірвати цілісність Альянсу НАТО, зробивши необдумані поступки Москві.

Ризиків багато, і американському президенту потрібно бути уважним. Його зустріч з Путіним відбудеться незабаром після саміту НАТО, який і без того, схоже, оголить роздробленість союзників. Видання нагадує, як Трамп провів теплу зустріч з лідером КНДР Кім Чен Ином. Якщо він буде таким же доброзичливим і з російським автократом, друзі і вороги США остаточно заплутаються.

Крім того, нагадаємо, що слова президента США Дональда Трампа про можливість визнання окупованого Криму частиною Росії можна розцінювати як сигнал для успішного проведення зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним у Фінляндії.

Про це заявив голова комітету Держдуми з міжнародних відносин Леонід Слуцький, передають ЗМІ.

"Заява президента США Дональда Трампа про можливість визнання Криму – нехай навіть коротка: "Подивимося", – цілком може бути спрямована на створення сприятливого фону для майбутнього російсько-американського саміту", – сказав Слуцький.