Після Революції Гідності загинула вже ціла когорта представників колишньої влади.
На минулих вихідних в автокатастрофі на шляху з Хорватії в Італію загинула колишній депутат Верховної Ради від Партії регіонів Ірина Бережна.
Однак, це далеко не перша смерть серед представників колишньої української влади.
Михайло Чечетов 28 лютого 2015 року стрибнув з вікна власної квартири на 17 поверсі.
Колишній заступник глави фракції Партії регіонів, був фактично незамінним для цієї політичної сили. Саме Чечетов відповідав за голосування регіоналів в парламенті - депутати-регіонали натискали кнопки за помахом його руки.
Прокуратура звинувачувала Чечетова в прийнятті парламентом знаменитих "диктаторських законів" 16 січня. 20 лютого регіонала заарештували, 23 лютого він вийшов під заставу 5 мільйонів гривень, який заплатив соратник Чечетова по партії Вадим Новинський. Чечетов заявляв, що буде продовжувати доводити свою невинність. Але вже через 5 днів вистрибнув з вікна.
Станіслав Мельник, колишній народний депутат і бізнесмен наклав на себе руки, застрелившись з мисливського карабіна всього через пару тижнів після смерті Чечетова.
Мельник був гендиректором заводу "Сармат", який придбав Ринат Ахметов, пізніше обіймав посаду генерального директора ЗАТ "Люкс" в Донецьку - теж компанія Ахметова.
З 2006 року Мельник був народним депутатом від Партії регіонів, він також голосував за "диктаторські закони".
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Через два дні після Мельника у себе вдома з мисливської рушниці застрелився інший "видний" регіонал - Олександр Пеклушенко.
Він з 2011 року очолював Запорізьку облдержадміністрацію. Його підозрювали в силовому розгоні учасників запорізького Єромайдану.
У тому ж березні 2015 року загинув молодший син президента-втікача Віктора Януковича.
Віктор Янукович-молодший захоплювався автоперегонами і машинами. Він провалився під лід перебуваючи за кермом мікроавтобуса. Інцидент стався в Росії в акваторії озера Байкал в районі північної частини острова Ольхон. У салоні мікроавтобуса крім Януковича знаходилося ще 6 осіб, всі вони змогли покинути потопаючу машину.
Екс-нардепа від ПР Олега Калашникова застрелили у під'їзді його будинку. Політика знайшли мертвим на восьмому поверсі 16-поверхового будинку на проспекті Правди в Києві.
Імовірно, політика застрелили, коли він вийшов з ліфта і прямував до своєї квартири. Шум почула дружина Калашникова, яка і викликала міліцію. На його тілі було п'ять вогнепальних поранень, одне з яких - в голову.
Під час Євромайдану Калашников був ідеологом антиМайдану і займався підвозом до Києва тітушок.
36-річна Ірина Бережна, яка була депутатом 6 і 7 скликань Верховної Ради від Партії регіонів, розбилася на машині на узбережжі Адріатичного моря між Італією і Хорватією.
Екс-депутат і водій загинули на місці. Дочка Бережної отримала незначні травми. Вона сиділа ззаду в автокріслі, була пристебнута.
Екс-депутат виступала проти формату проведення АТО і розриву культурних і економічних зв'язків з Росією. Ситуацію на Донбасі вона називала громадянською війною, судилася за скасування перейменування проспекту Ватутіна в честь Шухевича, а Московського проспекту - на честь Бандери.
Як повідомляв портал "Знай.ua", після смерті Бережної за її дочкою приїхав батько дівчинки, чиє ім'я нардепка старанно тримала в секреті. Ним виявився відомий бізнесмен і німецький медіамагнат українського походження Борис Фуксман.