Колишній губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі має намір повернутися до влади у Грузії вже цього року.

Відповідну заяву лідер "Руху нових сил" озвучив у своєму відеозверненні.

На даний час політик перебуває в Нідерландах після реадімісії з України (його дружина – громадянка цієї країни), звідки і записував ролик. Мова йшла у першу чергу про створену ним на території Грузії партію "Єдиний національний рух", в якості керівника якої Саакашвілі планує балотуватися в жовтні 2018-го.

Таким чином він збирається скласти конкуренцію чинній провладній коаліції "Грузинська мрія" – зараз у неї 6 місць у грузинському парламенті зі 150:

Популярні новини зараз

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Показати ще

"Наше завдання – повернення до влади у Грузії, і ми маємо повернутися до влади вже 2018 року. Як нам це реалізувати? Ми маємо здобути перемогу на президентських виборах і на її тлі зруйнувати уряд Іванішвілі… Ми маємо повернути Грузію грузинському народові", – пояснив він.

Бідзін Іванішвілі – засновник "Грузинської мрії", колишній прем’єр-міністр Грузії, який офіційно відмовився від політичного крісла. Але досі його називають негласним керівником всієї роботи уряду країни.

Про плани щодо України та громадянства Саакашвілі нічого не сказав, так само, як і про існуючу партію "Рух нових сил". Поки що на офіційному рівні він фактично не може брати участь у виборчих перегонах через позбавлення статусу в обох державах – МЗС питання із документами так і не вирішив.

В 2012 році "Єдиний національний рух" колишнього грузинського президента вже програв партії Іванішвілі, рік потому 22% отримав висуванець від політичної сили Давіт Бакрадзе, а Ґіорґі Марґвелашвілі від "Грузинської мрії " – 62%. Представники останньої розраховують на 115 місць в парламенті, а "ЄНР" – всього шість.

Саакашвілі, до слова, неодноразово наголошував на ймовірній причетності грузинського олігарха (по сумісництву - суперника на виборах) до позбавлення його громадянства, називав ініціатором численних кримінальних проваджень, відкритих проти нього місцевими прокурорами.

Дивіться: коментар Саакашвілі з приводу розгону активістів

Як повідомляв портал "Знай.ua", бійці Національної гвардії атакували наметове містечко, розташоване під стінами українського парламенту.