

До того ж ініціатива про їх автономізацію поки є не більше, ніж ідеєю, зазначають ЗМІ.
"Пропозиція провести референдум про автономію Донбасу в складі України має під собою підгрунтя. Такого роду механізми обговорюються на рівні ідеї аби в подальшому, можливо, реалізувати їх за сприяння всіх учасників Мінського процесу. Ці механізми є законними, не містять у собі порушень міжнародного права", - цитує джерело.
ТЦК не зглянеться на вік і хвороби: чоловікам 50+ масово готують повістки - куди відправлять
Українці звільняються від комунальних платежів: хто має право не платити жодної копійки
ПФУ попередив усіх, кому пенсія надходить на картку: потрібно оновити дані
Переселенців змусять жебракувати, не пошкодують навіть дітей: який документ вимагають
У свою чергу, посол Росії у Вашингтоні Анатолій Антонов дуже абстрактно прокоментував чутки про референдум на Донбасі. Зокрема він зазначив, що російська сторона зробила американській ряд "серйозних" пропозицій на зустрічі Путіна та Трампа, однак було проігноровано пряме запитання стосовно ініціативи президента країни-агресора щодо сходу України.
"Українське питання обговорювалося. Знову ж таки, хочу сказати, напевно, не всі деталі переговорів треба розповідати... Український сюжет обговорювався, але більша частина часу була присвячена сирійському сюжету, стабілізації і розвитку відносин між двома нашими країнами" , - розповів Антонов.
Раніше "Знай.ua" писав про те, що російський президент Володимир Путін на зустрічі в Гельсінкі 16 липня запропонував лідерові США Дональду Трампу провести референдум на Донбасі.