Два кораблі Військово-морських сил Росії були помічені поблизу морського кордону Латвії.
Про даний інцидент 29 квітня на сторінці в Twitter повідомляють Національні збройні сили Латвії.

"В латвійській ексклюзивній економічній зоні, у п'яти морських милях від територіальних вод, військово-морські сили 28 квітня ідентифікували фрегат класу "Стерегущий" Збройних сил Росії", - повідомили військові.
Також зазначається, що у восьми морських милях від територіальних вод Латвії був помічений буксир класу "Горін" ЗС РФ.

"Знай.uа" також нагадує, що Гренландія незабаром стане незалежною країною і це буде великим "плюсом" для РФ.
Вибори в Гренландії, як повідомляють ЗМІ, призвели до перемоги сепаратистів, і тепер відділення острова від Данії лише питання часу.


"Європейські ЗМІ звично звинувачують в тому, що відбувається Росію і навіть СРСР. Це не так, але незалежність Гренландії справді несе для нас потенційну вигоду", - зазначено в публікації.

Популярні новини зараз

Не лише електроенергія вдарить по гаманцю: яка комунальна послуга подорожчає з 1 червня

Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень

Доходи не потрібні, субсидію дадуть і так: українцям пояснили нюанс

На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю

Показати ще

При цьому наголошується, що у Данії немає криголамного флоту, і "після втрати Гренландії вона випадає з клубу країн, які оскаржують у Росії Арктику і Північний морський шлях".

При цьому також згадується ще один нібито важливий для Росії факт - у Гренландії є американська військово-повітряна база Тулі, обросла міфами в стилі "Секретних матеріалів" (одного разу там втратили атомну бомбу – і досі знайти не можуть).

Нагадуємо також, що в Жуковському аеропорт Підмосков'я РФ здійснив аварійну посадку військовий протичовновий літак Іл-38, на борту якого перебували льотчики-випробувачі "Авіакомплексу імені Ільюшина". Про це повідомляють російські ЗМІ.

У літака спрацювала сигналізація про те, що передня стійка шасі не випущена. На борту літака знаходилися семеро людей.
"Спрацювання сигналізації не свідчить однозначно про невыпуске шасі. Як очікується, літак належить пролетіти над злітною смугою для того, щоб фахівці могли визначити візуально, чи вийшло шасі. У будь-якому випадку, ситуація не є критичною, до прийому на землі готові", - йдеться в повідомленні.