Головнокомандувач силами Північноатлантичного альянсу в Європі Кертіс Скапаротти розповів, що США і НАТО зобов'язані зробити більше, щоб уберегти Балкани від дестабілізації.

Із збільшенням прихованого і неприхованого тиску з боку Російської Федерації зустрілися Балкани. Про це повідомив головний командуючий силами Нато в Європі американський генерал Кертіс Скапаротти під час виступу у комітеті Сенату США з озброєння.

За словами Скапаротти, Вашингтона і НАТО повинні зробити більше, щоб утримати цей регіон від дестабілізації.

"Регіон, з-за якого я зараз стурбований - це власне Балкани. Росія працює на Балканах, а ми залишили регіон без уваги. Тому це регіон, де в нас в майбутньому можуть бути проблеми", - сказав Скапаротти.

Популярні новини зараз

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку

Показати ще

До речі, Чорногорія, одна з балканських країн, в минулому році стала 29 членом НАТО. Цей крок різко розкритикувала Росія. У листопаді 2016 року Чорногорія звинуватила Росію у підготовці перевороту, метою якого було запобігти вступ країни в НАТО. У Росії спростували звинувачення в причетності до перевороту в Чорногорії, назвавши їх голослівними і висмоктаними з пальця.

Нагадаємо, раніше Командувач силами НАТО в Європі американський генерал Кертіс Скапарротти вважає, що вже затверджених поставок зброї Києву – досить. Водночас він не виключив нових рекомендацій по озброєннях в майбутньому. На слуханнях в Сенаті США його запитали, чи достатні постачання протитанкових ракет Javelin, схвалених адміністрацією Дональда Трампа.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у середу, 7 березня, до українських берегів підійшов американський десантний корабель USS Oak Hill LSD-51. Про це пише видання "Думська". Корабель з морською піхотою на борту бере участь в американсько-румунських навчаннях, які стартують 8 березня. Закінчаться навчання 15 березня. Головним завданням назвали підвищення бойової майстерності США і Румунії та зміцнення взаємодії морських сил. Навчання пройдуть в районі Констанци.