Протягом тижня Вікторія Страхова, екс-корпоративний секретар Приватбанку, яка працювала над проектом націоналізації банку, написала серію постів в яких відкрила, що лишилось за лаштунками націоналізації.

Пости супроводжувались тегом МояПриватнаяИстория і стали популярними в Facebook-спільноті, особливо серед фінансистів, відзначає "ЕП".

У першу чергу вона відзначила, що націоналізація Приватбанку була колективним рішенням, підтриманим міжнародними інституціями. У той же час націоналізації могло і не бути, якби не загострення конфлікту навколо "Укрнафти" за участю добровольчих батальйонів.

На думку Страхової, банк міг навмисно робити збої в своїй роботі, щоб натякнути про можливі наслідки в разі потенційного силового захоплення установи державою.

Також вона повідомила, що фінальна стадія переговорів проходила в кабінеті президента Петра Порошенка. Спочатку Коломойського не влаштовувала версія листа, який він повинен був підписати, однак після того як йому пригрозили ліквідацією, компроміс був знайдений. У переговорах по націоналізації брали участь також Арсеній Яценюк і глава МВС Арсен Аваков. Остаточні домовленості були досягнуті в 3.30 ранку.

Популярні новини зараз

Українцям кардинально змінять правила оплати комуналки: до чого готуватись

Змії пішли в атаку на українців: як запобігти укусам і чи існує ефективний антидот

Отримаєте менше – не дивуйтесь: Пенсійний фонд попередив про зміну розміру субсидії

Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити

Показати ще

Спочатку очолити банк повинен був Юрій Блащук, але екс-акціонери передавати йому банк не погодилися. СЕО банку Олександр Шлапак з'явився в останній момент і погодився очолити банк тільки за умови, що призведе свою команду.

Як повідомляв "Знай.ua", виконуючим обов’язки голови правління "Приватбанку" призначена Галина Пахачук. Відповідне рішення Наглядова рада "Приватбанку" ухвалила під час засідання 20 липня 2017 року.