Чинна влада яскраво показала свої справжні результати в Україні у справі масової вирубки та продажу українського лісу. Мова йде в першу чергу про ставлення до екології, правильність чи шкідливість тих чи інших дій чиновників. Такої позиції дотримується голова Громадського руху "Рідна країна" Микола Томенко.
"Я притримуюся тієї точки зору, яка визначає ставленням до екології правильність чи шкідливість характеру влади. В 2004 році, я спільно з іншими депутатами ( Дмитро Добродомов, Олег Мусій, Віталій Чепинога) підняли тему наведення порядку з контрабандою та масовою вирубкою лісів та зареєстрували відповідний законопроект. Далі, після наших кілька місячних вимог Гройсман нарешті поставив його на голосування - в лютому 2015 - 277 "за", - прокоментував політик.
В результаті згаданий документ за процедурою підготували до 2 читання представники Комітету Віктора Галасюка, але чомусь закон випадково "губився" у бюрократичній машині, навіть після кількох проведених конференцій у стінах ВР. Але несподівано 233 - "за", не голосували хіба що Юрій та Ірина Луценки, нинішні міністри Семерак, Насалик, більшість колишніх регіоналів, а нині – представників "Опозиційного блоку", "Відродження" та низка інших політичних сил.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
"Далі більше: уряд Яценюка запропонував ветувати закон, а Порошенко вирішив всіх обхитрити - він не ветував і водночас не підписував закон. Після цього я подав позов щодо неконституційних дій Гройсмана і Порошенка до Вищого адміністративного суду і написав заяву про відмову бути радником Президента. На громадських засадах. Врешті на 39 день (замість 15) закон підписано", - зазначив політик.
Чому ж тоді закон досі не виконується? Томенко нагадав: за три роки три роки з моменту підписання документу про мораторій на вивіз лісу-кругляка все стало на свої місця. Тогочасний уряд під керівництвом Яценюка виконувати його відмовився, потім і вся "лісова мафія" знайшла вихід із ситуації. Окрім контрабандного вивозу почався офіційний масовий вивіз під номенклатурою "дрова".
"Всі - від лісгоспів до митників та прикордонників з поліцією та СБУ почували себе в шоколаді. Що відбувається нині. Вето Порошенка на новий "Закон про збільшення відповідальності за вивіз лісу та заборону вивозу дров" стало цілком прогнозованим. Натомість, вже Гройсман вирішив всіх обхитрити - заявив про нестримне бажання зупинити лісову мафію. Цікаво, що вся так звана вертикаль "лісової мафії" підпорядкована уряду Гройсмана - Держлісагенство, Укразалізниця, податкова і митниця. Ба більше, всі очільники цих відомств тимчасово виконуючі та його друзі. Ця історія з лісом - ще одне підтвердження політологічної аксіоми, що жадібність та брехливість нинішньої влади не підлягає лікуванню. Вона повинна піти геть – або самостійно, або через вибори", - підсумував Томенко.
Нагадаємо, Трамп прокоментував зустріч із Путіним.
Як повідомляв Знай.ua, Польща взялася за права українських мігрантів.
Також Знай.ua писав, розкрито схему використання зірок політиками перед виборами.