Стало відомо, що для отримання громадянства Австрії необхідно інвестувати в її економіку 23,75 мільйона доларів. Таким чином, країна стала найдорожчою в складеному Bloomberg рейтингу держав, які продають громадянство.

Нагадаємо, що можливість придбати громадянство Австрії з'явилося в 1985 році. Податок на прибуток в україні становить 25%. На другому місці знаходиться Кіпр, громадянство якого можна отримати при інвестиції в економіку острова 2,375 мільйона доларів. Податок на прибуток тут становить 12,5%. Громадянство Мальти варто 1,065 мільйона доларів за податок на прибуток 35%.

У 2017 року іноземці отримали можливість придбати громадянство Туреччини. Для цього потрібно придбати в країні нерухомість на суму від одного мільйона доларів або перевести на банківський рахунок Туреччини не менше трьох мільйонів доларів протягом трьох років.

Популярні новини зараз

Українців закликали не відкладати на завтра: можна подати заяву на пенсію за лічені хвилини

Дощі, грози і навіть заморозки: шашлик на Великдень доведеться відкласти, синоптики попередили про негоду

Виплати ніхто не чіпатиме: переселенців порадували доброю звісткою

Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики

Показати ще

В острівних державах Сент-Люсія, Домініка та Антигуа і Барабуда вартість громадянства сама мінімальна і становить 100 тисяч доларів. У цих країнах, нарівні з Вануату, Сент-Кітс і Невісі, відсутній дохід від капіталу.

Bloomberg зазначає, що у восьми з десяти країн рейтингу діють офшорні зони. Глава консультує компанії з питань громадянства Henley&Partners Крістіан Келін пояснив, що головною причиною набуття іноземного громадянства є економічна стабільність країни, а не можливість ухилення від податків.

"Якщо у вас є яхта і два літаки, наступною стане мальтійська паспорт. Це завершальний символ статусу. У нас є клієнти, які просто колекціонують паспорти різних країн", — зазначив Келін.

Знай.uа нагадує, посол України в Лондоні Наталія Галибаренко заявила, що Великобританія поки не готова до впровадження безвізового режиму з Україною.

Також нагадаємо, Україна і Грузія домовилися про прискорення процесу введення поїздок між країнами з внутрішнім біометричним паспортам.