У Держдепі США зробили офіційну заяву про те, що компанії, які інвестують в "Північний потік-2" ризикують опинитися під санкціями. Про це повідомляють ЗМІ.

У Державному департаменті США заявили про те, що реалізація "Північного потоку-2" надасть Російській Федерації "інструмент політичного тиску ". І вона неодмінно використовує проект не тільки для тиску на Україну, але і для поділу Європи.

"Ми ясно дали зрозуміти, що фірми, які працюють в російському секторі експортних поставок енергії, що беруть участь у бізнесі, який ризикує опинитися під санкціями", - повідомляють в Держдепі.

Газопровід "Північний потік-2" може підірвати загальну енергетичну безпеку і стабільність в Європі. У Відомстві зазначили, що Москва розуміє, що цей проект розділяє Європу і використовує його в своїх інтересах.

Популярні новини зараз

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" президент Сполучених Штатів Дональд Трамп впевнений, що укладати повномасштабне угоду з Російською Федерацією, особливо що стосується палива, - це значить самостійно влізти в наручники і стати заручником Москви. Саме це зараз збирається зробити Німеччина.

Про це глава Білого дому заявив в рамках саміту на зустрічі з генеральним секретарем Північноатлантичного альянсу Йенсом Столтенбергом.

"Я думаю, це дуже сумно, коли Німеччина укладає масштабну угоду з Росією по нафті і газу. Я вважаю, що Німеччина - це заручниця Росії, тому що Німеччина отримує так багато енергії від Росії", - заявив Трамп.

Нагадаємо, що будівництво газопроводу "Північний потік-2" – суто політичний проект, який має на меті посилити залежність Євросоюзу від Росії.

За словами польського прем'єра, з введенням цього маршруту транзиту російського газу в експлуатацію Європа втратить все, чого досягла досі в плані енергетичної безпеки.