На комітеті з питань регламенту Верховної Ради обговорили "обурливу" поведінку працівників ЗМІ у стінах парламенту.

І хоча комітет насправді мав розглядати звіт Управління справами про використання коштів парламенту у першому півріччі, засідання перетворилось на обговорення діяльності журналістів, пише "Главком".

Так Ірина Єфремова з "Народного фронту" закликала обмежити час перебування представників ЗМІ в тій же їдальні Верховної Ради, оскільки вони проводять там більшу частину часу. Мовляв, представники ЗМІ "не дають нормально поїсти і поспілкуватися з колегами".

Олег Купрієнко від Радикальної партії взагалі запропонував додавати "пурген" в їжу журналістам.

Як повідомив присутнім на засіданні комітету керуючий справами Верховної Ради Петро Бондар, "проблема (перебування) журналістів в їдальні – болюче питання, ми готуємо проект положення про доступ в адміністративні будинки Верховної Ради… і це положення мало б вирішити (також) питання поведінки журналістів в кулуарах і їдальні…".

Популярні новини зараз

Горскоп на неділю, 15 грудня: час перезарядися і подумати про важливе

"Дайте більше грошей за те, що стали гіршими": українці розлютилися через підвищення тарифів "Київстару" на 40%

Дешевий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" зробили заяву

Порошенко в Штатах шкодить Україні: дратує республіканців нагадуванням, як «зливав» Трампа на користь Гіларі Клінтон, - експерт

Показати ще

Чиновник додав, що основною причиною запровадження нових правил є "сигнали від розвідників" щодо провокацій, які можуть готуватись ворогом у стінах парламенту на тлі військових дій на Сході.

Як можна було зрозуміти з розмови між керуючим справами та депутатами, на сьогодні перебувати під час засідань у Верховній Раді мають право більше 4000 представників ЗМІ. Цю армію парламент планує суттєво скоротити, зокрема й через обмеження для фрілансерів. Одна із пропозицій, яка звучала, пускати до парламенту лише штатних журналістів.

Ще одна перспектива: запровадження дрес-коду. Ірина Єфремова пропонувала для цього окреме положення, яке б заборонило вхід до парламенту представникам ЗМІ у шортах чи, наприклад, коротких спідницях.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", за останні кілька років найпривабливішим місцем для українських олігархів став Кіпр – місцева влада всіляко заохочує їх, надаючи громадянство, тому вони все частіше туди переселяються та переводять активи.