Президент США Дональд Трамп і лідер КНДР Кім Чен Ин вже 12 червня у Сінгапурі можуть оголосити про завершення Корейської війни. Саме таким може стати підсумок зустрічі між лідерами двох країн, пише японське видання Nikkei.
Повідомляється, що США хочуть закріпити терміни повної денукліаризації КНДР. У той же час повідомляється, Японія пропонує встановити конкретний термін – 2020 рік. Ці терміни, пишуть засоби масової інформації, можуть збігтися з наступними виборами президента Сполучених Штатів Америки.
ЗМІ передбачають, що "важлива угода", яку раніше анонсував Трамп, буде полягати саме в оголошенні про завершення Корейської війни. Після цього під час переговорів вже може йти мова про формальний перехід від припинення вогню до мирного договору.
Нагадаємо, нещодавно The New York Times написав, що Трамп нібито віддав розпорядження Пентагону підготувати варіанти скорочення чисельності військ США в Південній Кореї. Однак незабаром Білий дім спростував ці відомості.
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Як відомо, президент Південної Кореї Мун Чже Ін і лідер Північної Кореї Кім Чен Ин 27 квітня провели історичну зустріч. Кім Чен Ин переступив демаркаційну лінію, ставши першим лідером КНДР, який відвідав Південну Корею з 1953 року. Потім він попросив Мун Чже Ін перетнути кордон у зворотному напрямку. При цьому глави держав трималися за руки.
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Трамп набивається в друзі до Кім Чен Ина. Держсекретар США Майк Помпео в ході свого візиту в Північну Корею в травні обговорив з лідером країни Кім Чен Ином можливі гарантії, що Вашингтон може надати Пхеньяну в обмін на відмову від ядерної зброї.
"Якщо Північна Корея зробить сміливі кроки у бік швидкої денуклеаризації, Сполучені Штати готові працювати з Північною Кореєю, щоб допомогти її народу досягти такого ж процвітання, якого досягли південнокорейські друзі", - сказав він.
Зокрема, США можуть надати країні економічну допомогу, заявив Майк Помпео. Він назвав "добрими" переговори в Пхеньяні. При цьому Помпео сказав, що потрібно "надійне підтвердження" відмови Північної Кореї від ядерної зброї.