Сьогодні, 1 серпня, запрацювала Зона вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій показав перспективи українського бізнесу на канадському ринку у своїй інфографіці.

Нагадаємо, угода передбачає безмитний доступ 98% українських товарів на канадський ринок, а також містить цілий ряд положень, які стимулюватимуть економічне зближення двох країн.

Найбільші переваги отримають українські виробники машинобудівної та хімічної галузей, одягу та взуття, меблів, представники харчової галузі. Вже відсьогодні ці та інші групи товарів будуть вільними від мита.

Також український бізнес може брати участь в канадських державних закупівель – це ринок обсягом понад 16 млрд канадських доларів щороку.

Популярні новини зараз

Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Показати ще

Канада є одним із провідних світових імпортерів з розрахунку на душу населення, відзначила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі — торговий представник України Наталія Микольська у своєму блозі.

У 2016 році канадський імпорт склав 403 мільярди доларів США. Потенціал збільшення українського експорту становить близько $40 млн.

Більше того, Україна вже збільшила експорт до Канади. Збільшилися, зокрема, поставки комп’ютерного обладнання, керамічної плитки, спортивного спорядження, скляної і пластикової тари, човнів, меду, олії соняшникової. А експорт продуктів переробки овочів (консерви та соки) зріс з $83 тис. до $2,5 млн.

Як повідомляв "Знай.ua", співробітництво з Україною в галузі вільної торгівлі є пріоритетним завданням для міністра міжнародної торгівлі Канади на сьогодні.